sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
  • Sabunluk Modelleri ve Fiyatları

    • Birçok alanda kullanım sağlanabilecek ürün çeşitlerinden biridir. Rahat kullanımları ile istenilen ve ihtiyaç duyulan her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Sürekli kullanıma uygun olup, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sayede de daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet gibi tüm alanlarda kullanımları sağlanabilmektedir. İsteğe ve ihtiyaca göre de her alanda tercih edebilirsiniz.
  • Sabunluk Ne Demek?

    • Sabunluk çeşitleri bakımından birçok modele sahiptir. Sabunluk kelime anlamı bakımından sabunu muhafaza eden ve kullanımına yardımcı olan bir üründür. Banyo aksesuarları arasında yer alan bir ürün olması ile modern sabunluk modellerine sahiptir. Birçok çeşit kullanılan sabunluklar bulabilirsiniz. Banyo sabunlukları, duvar sabunlukları, farklı sabunluklar, el sabunlukları, modern sabunluklar gibi birçok çeşit sitemizde mevcuttur. Sabunluk örnekleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İhtiyaca ve isteğe bağlı olarak seçim yapılabilmektedir. Banyo malzemeleri arasında yer alan bir aksesuardır. Dizayn ve tasarım bakımından da banyo dekorasyon ürünleri arasında da yer almaktadır. En güzel sabunluklar elektromarketim.com üzerinde bulunmakta olup en uygun fiyat listesi ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda toptan satış seçenekleri ile banyo sabunluklar ve diğer tüm çeşitlerinden satın alabilirsiniz.
  • Sabunluk Nasıl Takılır?

    • Duvara monte ya da monte edilmeden kullanılan tasarımları bulunmaktadır. Duvar sabunlukları genel olarak monte edilmektedir. Çeşitli sabunluk örnekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Duvar modelinden tercih ederseniz eğer duvara açılan bir delik üzerine sabunluklar sabitlenerek montaj işlemi tamamlanmaktadır. Kolay montaj işlemleri dışında kullanımları da rahattır. Kaliteli markalarının üretimleri olan çeşitlerimiz arasından modern sabunluklar ve banyo dekorasyon ürünlerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.