Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
 • Silikon Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok alanda kullanımı sağlanan bu ürünler hem amatör hem de profesyonel çalışmalarda karşımıza çıkmaktadır. Kullanan herkesin memnun kaldığı sonuçlar ile birçok alanda karşımıza çıkarlar. İzolasyon malzemeleri içerisinde yer alan bu ürünler yapıştırma ve dolgu işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Silikonların oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Genel olarak halk arasında akrilik mastik ya da poliüretan mastik ile beraber karıştırılmaktadır. Piyasa içerisinde birçok farklı silikon çeşitleri bulunmaktadır. Silikonlar uygulandıktan sonra zamanla çatlama ya da kopma yapabilmektedir. Bunların olmaması adına kaliteli silikon çeşitlerinden seçmeniz gerekmektedir. Akfix gibi kaliteli markaların içerisinde yer alan ürün modelleri arasından seçiminizi yaparak hemen satın alabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli ürün seçeneklerine ulaşabilir, en ucuz silikon fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Silikon Nedir?

  • İyi bir silikon kullanımı için mükemmel bir yapışma sağlaması gerekmektedir. Bu sebeple ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli silikon çeşitlerinden satın aldığınızda kolayca yapışabilir ve UV ışınlarında da etkilenmeden uzun ömürlü kullanım sağlayabilir. İçlerinde uçucu gaz bulunmayan silikon çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Uygulama şekilleri de oldukça kolay olan bu ürünleri en kolay şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. Genel olarak kalınlığına bağlı bir kartuş silikon ile 7 ya da 11 metre arasında bir çizgi çekebilirsiniz. Piyasa içerisinde kullanım alanlarına göre çok fazla silikon çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitleri içerisinde farklı birçok ürün bulunması ile rahatlık sunarlar. Standart silikon, anti küf, renkli silikon, akvaryum silikonu, cam silikonu, beyaz silikon ve ısıya dayanıklı silikon gibi çeşitleri bulunmaktadır. Uygulama yapılacak olan alana bağlı olarak bu ürünler arasından seçimizi yapabilirsiniz. Tüm bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Silikon Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanlarına bağlı olarak silikon çeşitleri birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. İzolasyon işlemlerinin çoğunda silikon çeşitlerini görebilirsiniz. Hepsi kullanışlı seçenekler olmaları ile kullanıcılara büyük rahatlık sunarlar. Kullanım şekillerine göre oldukça yüksek performanslı kullanım imkanı sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile bu ürünlere ulaşabilir, kaliteli ürün yapıları ile de sahip olabilirsiniz. Genel olarak piyasa içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz birçok silikon çeşidi bulunmaktadır. Renk seçenekleri olmaları ile uygulama alanları için uygun olanı seçerek kullanırsanız eğer en iyi sonucu alabilirsiniz. Dolgu, izolasyon, yapıştırma ve sızdırmazlık işlemlerinde kullanmak üzere bunları tercih edebilirsiniz. Evlerde banyo, klozet, duşakabin, küvet gibi yerlerin kenarlarına sızdırmazlık ürünü olarak silikonlar tercih edilmektedir. Aynı zamanda metal, PVC, fayans, cam doğrama gibi yapı elamanları arasında da dolgu ve yapıştırma işlemlerinde tercih edilirler. Hava koşullarına bağlı olarak esnek ve dayanıklı olması gereken ürünlerdir. Yapıştırma ve yalıtım özellikleri olması ile cam macunu yerine silikonlar kullanılabilmektedir. Pencere kasası arasında kullanımını yaygınlaştırmışladır. Silikon tabancası ile sıkılan kartuşlar içerisinde diş macunu gibi el sıkılabilen küçük tiplerde bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 150 dereceye kadar ısıya da dayanıklı olmaları ile rahatlık sunarlar.
 • En İyi Silikon Hangisidir?

  • Genel tasarımları bakımından silikon modelleri birçok alan içerisinde tercih edilmektedir. Kullanım alanlarına bağlı olarak seçim yaparak satın alabilirsiniz. Hepsi yapıları bakımından da rahatlık sunmaları ile ilgi görmektedir. En iyi sonuçları sunacak kaliteli markaların ürünleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Hem en ucuz silikon fiyatları ile satın alabilir hem de en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Uygulama şekilleri oldukça kolay olan bu ürünler için tek yapmanız gereken elektromarketim.com ‘u ziyaret etmek olacaktır. Hemen elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.