Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Sprey Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel özellikleri bakımından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünlerdir. Kaliteli bir kullanım seçenekleri ile birçok alan içerisinde sprey yapıştırıcı modellerini görebilirsiniz. Genel yapıları bakımından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Kaliteli ürün seçenekleri ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Birçok alan içerisinde bu ürünleri görebilirsiniz. Sizlere en iyi kullanım imkanını ve kolay uygulanabilir özelliği sayesinde rahatlık sunarlar. Bu yapıştırıcı çeşitleri sprey olarak tasarlanmış olmaları ile kullanıcılara da ne iyi kullanımı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz sprey yapıştırıcı fiyatları ile bu ürünleri bulabilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler oldukça kullanışlı olup, birçok alan içerisinde de sizlere rahatlık sunacaklardır. Hızlı teslimat yollarımız ile hemen sprey yapıştırıcı çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak sahip olacağınız bu ürünler için sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
 • Sprey Çeşitleri Nelerdir?

  • Yapıları bakımından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Genel olarak birçok alan içerisinde kullanılabilen çeşitleri olmaları ile sizlere de rahatlık sunarlar. Sprey çeşitleri içerisinde farklı birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bu ürünlere örnek olarak lastik tamir spreyi, yağlayıcı ve pas önleyici sprey, fren balta temizleyici sprey, kalıp ayırıcı ve yağlayıcı sprey, temizleyici sprey, boya sökücü sprey, motor temiz temizleyici sprey, karbüratör ve gaz kelebeği temizleyici sprey, oto alt zemin koruyucu pütür sprey, metal parlatıcı sprey, poliüretan köpük temizleme spreyi, pas sökücü sprey, etiket sökücü sprey gibi ürün çeşitlerine sahiptirler. Birçok alan içerisinde rahat ve kolay kullanım imkanı sunan bu ürünler ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri de hızlı teslimat yolları ile de bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Akfix sprey çeşitleri ile en iyi sonucu görebilirsiniz.
 • Sprey Özellikleri Nelerdir?

  • Hepsinin kullanım alanı farklı olmasından dolayı genel olarak yapılarına bakıldığında oldukça kullanışlıdırlar. Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımı sağlanan ürünler olmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunmaktadırlar. Örnek olarak yağlayıcı ve pas önleyici sprey özelliklerine bakarsak özel formüle sahip olan ürünlerdir. Temizleme, nemi uzaklaştırma, yağlama, paslanmış yüzeyleri ayırma gibi özellikleri içerilerinde bulundururlar. Günlük işlerde evlerinizde kullanabilir onun dışında da endüstriyel alanlarda tercih edilebilirler. Üstün derecede nüfuz etme özellikleri bulunur. Paslanmış, somun cıvata, korozyonlaşmış olan metal parçaların gevşetilmesinde tercih edilirler. Kapı ve pencere gibi alanlarda kilitler ve diğer parçalar üzerinde gevşetme etkisi bulunur. Sürtünmeyi azaltırlar ve menteşelerde gıcırtıları gidermektedirler. Pas önleyici sprey olmaları ile de silikon ya da kir tutucu malzeme içermemektedirler. Yüzeyler üzerinde derinlemesine nüfus edilerek, yüzey üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturmaktadırlar. Bu şekilde de koruma işlemlerini yaparlar. Lastik tamir spreyi de özellikleri bakımından oldukça kullanışlıdır. Profesyonel bir lastik tamir kiti olarak da kullanımları sağlanmaktadır. Komponentli ve yüksek kaliteli ürünler arasında yer alırlar. Tamir kiti ile lastiğin jant üzerinden çıkmasına gerek kalmadan tamir edilmesini sağlarlar. Lastiği içeride yamayarak tamir eder ve lastiğe de herhangi bir zarar vermemektedir. Su bazlı yapısı ile lastik sibonuna zarar vermezler. Uygulama sonrasında su ile kolaylıkla temizlenebilirler. Fren balata temizleyici sprey çeşitleri ise özel formül ile üretilmiş olup, tozla birleşerek katman oluşturulmuş katran, gres ve diğer yağ çeşitleri fren sistemlerinde fazla efora neden olmaktadır. Bu sebeple de bu tür spreyler kullanılmaktadır. Çevreye zarar vermeyen ürünler olup, içerisinde iti gazlar içermemektedirler. Disk, fren ve balata sesini azaltan ürünlerdir. Sürtünme etkisi yüzeyler üzerinde zarar verici olması ile özellikle mekanik parçalarda kir ve toz arındırmasını yapmaktadır. Tüm sprey çeşitleri oldukça kullanışlı ürünler olup, sizlere rahatlık sunar.
 • Sprey Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok yerde bu ürünleri görebilirsiniz. Pas önleyici sprey çeşitleri kapı ve penselerin kilit kulplarında, mekanizmaların ve menteşelerinde her türlü bağlantı elemanlarında kullanımları sağlanabilmektedir. Motosiklet, bisiklet, küçük motoru olan araçlar, motorlu ateşleme sistemleri, ev aletleri, elektronik kontaklarda ve metal yüzeylerde nemi yok etmek gibi işlemlerde kullanımları sağlanmaktadır. Suya maruz kalan paslanabilen yüzeylerde koruyucu etkileri olması ile oldukça yüksek performans sunarlar. Silahların temizliğinde ve bakımında da bu ürünler kullanılır. Paslanmış ve sıkışmış mekanizmaların gevşetilerek kullanımları sağlanmaktadır. Lastik tamir spreyleri ise delinen araç lastiklerinde lastiği içeriden yamayarak tamir eder, lastiğe de zarar vermemektedir. İç lastikleri ve dubleks lastikleri bulunması ile oldukça kullanışlıdırlar. Fren balata temizleyici sprey çeşitleri ise kampanalı ve diskli fren sistemlerinde yer alırlar. Kaliper ve baltalar, mengeneler, yaylar, fren merkezi silindiri, debriyaj, şanzıman, diskler gibi parçaları temizlenmesinde kullanımları görülen ürünlerdir. Genel olarak motor temizliğinde, ağır vasıtalarda, makinelerde parça temizliğinde, otomobil gibi birçok yerde kullanılır. Aynı zamanda bakım ve onarım yağdan da arındırma işlemlerinde tercih edilirler. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz sprey fiyatları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Sizler içi kaliteli ürünler olmaları ile en iyi kullanımı sunacaklardır. Hemen elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile tüm bu sprey çeşitlerine ulaşın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.