Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
 • Ankastre Duş Seti Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel tasarımları bakımından yer kaplamadan kullanım sunan bir duş sistemi modelidir. Kullanımları dar ve küçük banyolarda oldukça tercih edilmektedir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile de büyük rahatlık sunarlar. Ankastre duş seti alarak daha az alan kaplayan bir duş sistemi kurulumu yapabilirsiniz. Başlığı diğer duş başlıklarına göre daha farklı bir şekilde tasarlanmıştır. Sıva altı olarak kullanılan bir ürün modelidir. Montaj işlemleri için sıva altı çalışılması gerekmektedir. Duş setleri içerisinde birçok farklı ürün bulabilirsiniz. Ankastre duş seti de kaliteli kullanımları ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden tüm model ve çeşitlerine ulaşabilir, kaliteli markaların ürünlerine en ucuz fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Ankastre Duş Seti Modelleri Nelerdir?

  • Modelleri arasında birbirinden farklı birçok çeşit bulunmaktadır. Çok daha kolay kullanım sunduğu için birçok banyo da kullanımları tercih edilmektedir. Daha az yer kaplaması ve daha pratik bir kullanıma sahip olması ile konforludur. Duş borusu, başlığı, duş takımı ve duş bataryaları bulunmaktadır. Genel olarak banyo aksesuarları ile de uyumlu şekilde seçilebilirler. Banyo bataryaları içerisinde de birçok ürün bulunur. Hem duş içerisinde hem de lavaboda kullanımları sağlanabilen banyo bataryaları bulunur. Kullanışlı seçenekleri ile de sizlere rahatlık sunacaklardır. Ankastre duş seti modelleri arasında tasarım ve özellikleri bakımından farklı olanları bulunmaktadır. Duş sistemi çeşitleri arasında olup duvara monte edilerek kullanımları sağlanmaktadır. Ankastre tepe duş başlığı olarak kullanılan modelleri farklı tasarımlara da sahiptir. Görüntü olarak da dekoratif bir alan yaratmanızı sağlarlar. Ankastre duş seti ürünlerinin tüm çeşitlerine en uygun fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Ankastre Duş Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

  • Özellikleri bakımından en önemlisi fazla yer kaplamaması diyebiliriz. Duvara monte edilerek kullanımı sağlanmaktadır. Küçük ve dar banyo modellerinde oldukça kullanışlıdır. Diğerlerine göre kurulumu daha basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Temizliği de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tek bir alan kullanılıyor olması ile daha az yer kaplamaktadır. Sıva altı ve üstü olarak montaj işlemleri yapılabilmektedir. Banyo için en iyi kullanımı sunan ankastre duş seti ürünlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Ankastre Duş Sistemleri Nasıl Seçilmelidir?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi montaj işlemi yapılacak olan alanın belirlenmesidir. O alana uygun olacak bir tercih yapmanız sizler için en iyi ankastre duş başlığı kullanımını sunacaktır. Standart modeller dışında ankastre duş seti gibi ürünler de bulunmaktadır. Genel olarak bu ürünler daha dekoratiflerdir. Renk ve tasarımları bakımından bulundukları ortama değer katarlar. Krom renk seçenekleri ve farklı tasarımları ile her zevke uygun modelleri bulunur. Tüm ankastre duş takımı modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz ankastre duş seti fiyatları ile satın alarak, verimli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan ankastre duş takımı ile uzun ömürlü kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.