sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
  • Banyo Tutunma Barı Modelleri ve Fiyatları

    • Tuvalet ve banyo gibi alanlarda kullanılmak üzere bazı yardımcı ürünler üretilmiştir. Bunlardan biri de tutunma barı modelleridir. Kullanımı insanlara yardımcı olduğu için birçok alanda tercih edilmektedir. Engelli tuvalet ve banyolar için kullanılması gereken ürünlerdir. Aynı zamanda yaşlılar için de oldukça kullanışlıdır. Herhangi bir tehlike yaşamadan destek almaları için üretilmiş olan ürünlerdir. Kaliteli kullanımları ile birçok banyoda karşımıza çıkarlar. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli tutunma barı modellerini görebilir, en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
  • Banyo Tutunma Barları Nasıl Seçilir?

    • Banyo ve tuvalet gibi alanlarda kullanılan ürünlerden biridir. Destek sağlamak üzere tasarlanmış olan bir üründür. Bedensel engelli, hasta ve yaşlı insanlar için destek sağlaması için üretilmiştir. Banyoya girip çıkarken destek alarak rahat kullanım sağlamaları adına kullanılmaktadır. Duvara ya da destek alınabilecek başka bir alana banyo tutunma barları montaj işlemleri yapılarak takılmaktadır. Engelli ürünleri olarak da bir grup içerisinde toplanmaktadır. Yaşlılar için tuvalet kısımlarında kullanımları rahatlık sunmaktadır. Banyo aksesuarları arasında yer alan engelli tutunma barı tercihe bağlı şekilde kullanılmaktadır. Tutamak modelleri arasında seçim yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Engelli banyo tutunma barları kolaylık ve destek sağladığı için büyük bir imkan sunmaktadır. Banyo tutunma barları kullanırken monte edilen yere dikkat edilmesi gerekmektedir. Rahat kullanım sağlayabilecekleri alana monte ederseniz kullanışlı olacaktır.
  • Banyo Tutunma Barları Montaj Yüksekliği Nasıl Olmalıdır?

    • Banyo tutunma barı montaj yüksekliği bakımından dikkat edilmesi gereken bir hasta tutunma aparatı modelidir. Banyo el tutamağı modellerinden olduğu için banyonun hizasında olacak şekilde montaj işlemleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Engelli aparatı fiyatları bakımından da oldukça uygunlardır. Uygun fiyatlı banyo el tutamağı modellerine bakarak toptan satış seçeneklerimizden de yaralanabilirsiniz. Engelli aparatı fiyatları sayfamızda bulunmaktadır. Kontrol ederek güvenli alışverişiniz tadını çıkarabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.