Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Cam Vantuzu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde yer alan birçok farklı el aleti bulunmaktadır. Mekanik tasarıma sahip bu el aletleri kullanıcı için daha rahat ve konforlu bir çalışma sunması için üretilmişlerdir. Cam vantuz aletleri de bu tür kullanımları için önemli bir yerdedir. Kullanım şekilleri bakımından daha çok kullanıcı için güvenli çalışma sunduklarını görebilirsiniz. Cam gibi malzemelerin taşınmasında daha hassas olunabilmesi amacı ile üretilen bu vantuz çeşitleri kullanıcı için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm cam vantuzu çeşitlerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilir, kolay kullanımları ile de daha rahat bir çalışma sağlayabilirsiniz.
 • Cam Vantuzu Nedir?

  • Tasarımları bakımından kullanıcılara üstün performans sunan ürünlerdir. Cam vantuzu çeşitleri ile yüksek yanal kuvvetlere bağlı düz, pürüzsüz cam gibi malzemeleri taşımak için kullanılır. Genel olarak otomobil camının bazikçe taşınmasını için körüklü vantuz yapısına sahiptirler. Camların daha güvenli ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlamak üzerine tasarlanmışlardır. Kullanım şekilleri bakımından kullanıcıya rahatlık sunarlar. Camın üzerine vantuzlu yapısı ile direkt olarak yapışmaktadır. Bu sayede de taşıma esnasında herhangi bir tehlikeli durum yaratmazlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile de dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptirler. Bu sayede de uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadırlar.
 • Cam Vantuzu Nelerde Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri bakımından cam vantuzları, camların taşımada yardımcı olan ürünlerdir. Sağlam ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiş olmaları ile daha güvenli bir çalışma sunarlar. Cam gibi hassas malzemelerin yapısına bakıldığında taşıma gibi işlemlerde kullanılırlar. Kullanım seçenekleri bakımından birçok alan içerisinde tercih edilirler. Cam vantuzu modellerini genel olarak cam işleme çalışmalarında görebilirsiniz. Camcılık sektörü, sanayi tesisleri, otomotiv sektörü, mobilya üretimi gibi alanlarda görebilirsiniz. Hobi atölyeleri gibi alanlarda da amatör olarak da kullanımları sağlanabilmektedir.
 • En İyi Cam Vantuzu Hangisidir?

  • Cam vantuzu çeşitleri ve tasarımları bakımından farklılıklar göstermektedir. Taşıma kapasitesi bakımından da özellikleri ayrılmaktadır. Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapıldığında en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Cam vantuzu modelleri ile birçok alanda cam taşıma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Dikkatli seçim yapıldığında sizin için en iyi kullanımı sağlayan ürünü bulabilirsiniz. Tüm cam vantuzu çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Hem güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.