sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Çamaşır Makinası Musluk Çeşitleri ve Fiyatları

  • Çamaşır ve bulaşık makineleri su kullanarak çalıştıkları için musluk çeşitleri bulunmaktadır. Bir bağlantı hortumu ile musluk ile bağlanırlar. Musluk standart modellere göre daha farklıdır. Kullanımı kolay olması ile rahatlık sunarlar. Dayanıklı ve sağlam yapıları uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm çeşitleri görebilirsiniz, en ucuz musluk fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Çamaşır Makinası Muslukları Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanım amacı bakımından çamaşır makinesinin su çekebilmesi için bir su bağlantısı yapılması gerekmektedir. Bu su bağlantısı genel olarak çamaşır makinesi musluğu ile sağlanmaktadır. Çamaşır makinesinin konulacağı yere göre çamaşır makinası musluğu yapılmaktadır. Çamaşır makinesi musluk işareti üzerinde bulunmaktadır. İşaret üzerinden açık kapalı kontrolü yapılabilmektedir. Oldukça kullanışlı bir ürün olması ile de kullanılması zorunludur. Çamaşır makinası musluğu ölçüleri belirlenerek yan kısmına ya da arkasına monte edilmektedir.
 • Çamaşır Makinası Muslukları Nasıl Bağlanır?

  • Bağlantı noktaları su tesisatının geçtiği alan üzerinden yapılması gerekmektedir. İnşaat halindeyken genel olarak zaten bağlantısı çıkarılarak musluk takılmaktadır. Çamaşır makinası musluğu üzerine takılarak monte edilmektedir. Zor bir uygulama olmayıp, rahatlıkla takılır ve değişimi de sağlanabilmektedir. Çamaşır makinesi musluk fiyatları oldukça uygun olup çeşitleri ile rahatlık sunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile çamaşır makinesi musluğu modellerinden satın alabilirsiniz.
 • Çamaşır Makinası Muslukları Ne Kadar Açılmalı?

  • Çamaşır makinesi musluğu genel olarak makineye zarar vermemek amacı ile ne çok ne de az gelecek şekilde açılmalıdır. Orta seviyede musluk açıldığında daha sağlıklı olacaktır. Bazı modellerde sonuna kadar açılabilmektedir. Çamaşır makinesi kullanım kılavuzuna bakarak modelinizin istediği su ihtiyacını görebilirsiniz. Çamaşır makinesi musluk fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret ederek en uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak güvenli alışveriş yolları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.