Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Çapraz Cımbız Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Farklı ürün seçenekleri ile birçok alan içerisinde kullanımları bulunmaktadır. Genel olarak farklı tasarımları ile kaliteli seçenekleri bulunmaktadır. Kullanım şekilleri oldukça kolay olması ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Hassas işlemlerde kullanımları sağlanabilmesi için bu ürünler tercih edilmektedir. Hepsi oldukça kullanışlı olan bu ürünler ile farklı alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Çapraz uçlu olan cımbız şeklinde tasarlanmış ürünlerdir. Farklı kullanımları sağlanabilmesi için birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. İstek ve ihtiyaca bağlı olarak her alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En ucuz çapraz cımbız fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, birçok alan içerisinde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden bulabileceğiniz bu ürünleri en ucuz fiyatlar ile satın alarak yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Çapraz Cımbız Nedir?

  • Cımbız çeşitleri arasında farklı tip ve modele uygun ürünler bulunmaktadır. Genel olarak çapraz cımbız çeşitleri farklı alanlarda kullanılabilir olmaları ile kullanıcılar için en iyi çalışmayı sağlarlar. Kullanım şekilleri açısından hassas çalışmalarda kullanılmak üzere üretilmiş olan mikro el aleti çeşitlerinden biridir. Mikro el aletleri ufak parçalar ile çalışılan alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan hassas çalışmalara uygun ürünlerdir. Kullanım şekilleri bakımından ufak parçalar ile çalışılabilmesi amacı ile kullanımları sağlanan ürünlerdir. Çapraz cımbız çeşitleri için en uygun fiyat seçeneklerini elektromarketim.com üzerinden bulabilir, kaliteli ürün yapıları ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Kullanım alanına uygun olan birçok alan içerisinde ihtiyacınıza bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Yapıları bakımından parmak izi bırakmadan küçük parçaların tutulması amacı ile üretimleri sağlanmıştır. İki sıkıştırma özelliği ile çapraz uçlu olması avantaj sağlar. Yay çeliği ve yüksek sağlam malzemesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlarlar. Trapez şekilli uçları ile oldukça kullanışlıdırlar. Aynı zamanda düz şekil ve ağır yüzeyler için de ince dişli bir yapıya sahiptir. Tırtıklı sağları ile de kullanış sunarlar. Uçları eğri ve çapraz olması sebebi ile çapraz cımbız adı verilmektedir. Paslanmaz olan çelik gövdesi ile dayanıklı ve sağlam bir yapısı bulunur. Küçük parçaların kavranmasını sağlayarak, kullanım sırasında da herhangi bir kuvvet uygulamanız gerek yoktur.
 • Çapraz Cımbız Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanı ve şekilleri bakımından bu ürünler birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. Kaliteli ürün seçeneklerine sahip olan bu ürünleri birçok alan içerisinde tercih edebilirsiniz. Genel yapıları bakımından kullanıcılara kolaylık sunan ürünlerdir. Çapraz cımbız çeşitleri tasarımları bakımından kullanışlı ürünler olmaları ile çalışanlara da yüksek çalışma performansı sunarlar. Saat tamir çalışmaları, takı tasarımı, kuyumcular, elektrikçiler, elektrik devreleri gibi birçok yer içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. Bu ürünler farklı yapıları ile kullanıcılara rahatlık sunması ile birçok alan içerisinde karşımıza çıkmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile çapraz cımbızlara ulaşabilir, kaliteli yapıları ile de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel olarak rahat bir çalışma ortamı sunan bu ürünler sizler için en iyi çalışma performansını sunabilir.
 • En İyi Çapraz Cımbız Hangisidir?

  • Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan çapraz cımbız çeşitleri birçok alan içerisinde karşımıza çıkmaktadır. Çapraz cımbız çeşitleri tasarımları bakımından da oldukça rahattırlar. Genel olarak hassas işlemler içerisinde kullanımları sağlanan bu ürünler ufak parçaların tamiri ya da kullanımında tercih edilirler. Hepsi kaliteli yapıları ile sizlere en iyi kullanımı sunacaktır. Knipex ve Cetaform gibi kaliteli markaların ürün çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak da en iyi çapraz cımbız kullanımı sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.