Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Duş Spirali Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok alanda kullanımları sağlanabilen ürünler olup, kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Kullanıcıların memnun kalarak tavsiye ettiği bir ürün kalitesine sahiptirler. Kaliteli bir ürün çeşidi olması ile daha kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile oldukça kullanışlıdırlar. Herhangi bir paslanma ya da yıpranma payı yoktur. Yıpranmadan uzun ömürlü ve rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Çeşitleri içerisinde farkı tip ve ölçülerde ürünler yer almaktadır. Örgülü duş spirali modelleri farklı ölçülerde çeşitlere sahiptir. Örnek olarak 60 cm duş spirali ya da 150 cm duş spirali çeşitleri bulunur. Tepe duş spirali de bulunmaktadır. Tüm ürünlere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile satın alarak, sahip olabilirsiniz.
 • Duş Spirali Ne Demek?

  • Duş spiralleri duş hortumu olarak da bilinen bir üründür. Spiral borunun özelliğine verilen ad olarak da nitelendirebiliriz. Duş spiralleri kullanımı bakımından rahatlık sağlamaktadır. Eğilme, bükülme gibi durumlar yaşanmadan kullanılmaktadır. Duş spirali ve başlığı oldukça kullanışlı olması ile de rahatlık sunmaktadır. Duş sistemleri içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Kaliteli markalar tarafından üretilmiş olan duş spirali başlığı modelindedir. Duş spirali tavsiye edilen duş sistemlerinden biridir. Kaliteli markaların üretimleri olması da ilgi görmelerini sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olmaları ile de ekonomik bir alışveriş sağlamaktadır. Toptan satış seçenekleri ve güvenli ödeme yollarımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Duş Spiralleri Nasıl Takılır?

  • Duş spiralleri çeşitleri bakımından hepsi aynı şekilde takılmaktadır. Kolay bir şekilde çıkarılıp tekrar takılabilmektedirler. Duş spirali ölçüleri bakımından değişim gösterse de takılma şekilleri genel olarak aynıdır. Paslanmaz özelliği ile de uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Eğilip bükülme gibi durumları olmadığından da dayanıklı yapıya sahiptir. Duş spiralleri duş başlıkları ile beraber kullanılmaktadır. Duş başlığı çeşitlerinin uç kısımına duş spirali takılmaktadır. Ölçülerine bakarak uygunluğunu kolayca anlayabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından oldukça iyi olan duş spiralleri elektromarketim.com üzerinde satıştadır.
 • Duş Spiralleri Nasıl Tamir Edilir?

  • Kırılma ya da patlama gibi durumlar söz konusu olabilir. Kullandığınız duş spirali başlığı yapısına bağlı olarak bozulma riski bulunmaktadır. Bozulması genel olarak suyun tazyik oranına bağlıdır. Çok tazyikli sularda duş spiralleri patlama ya da kırılma yapabilmektedir. Bu sebeple kaliteli markaların üretmiş olduğu duş spirali tavsiye edilmektedir. Toptan satış seçenekleri ile tasarruflu bir alışveriş yapabileceğiniz elektromarketim.com sitesinden dilediğiniz gibi alışveriş yapın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.