Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 134 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Düz Uçlu Tornavida Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde yer alan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Hepsi kullanışlı ürün seçeneklerine sahip olan bu el aletleri ile birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Vida takma, sıkma, sökme ve gevşetme çalışmalarında kullanımları sağlanması amacı üretilen ürünlerdir. Tornavidalar kendi aralarında uç yapılarına göre de ayırılmaktadır. Vidaların üzerinde bulunan şekiller doğrultusu ile tornavidalarda da değişimler söz konusudur. Düz tornavida düz tip olan vidalar ile kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre ve amacına bağlı olarak değişik boy ve uç yapısına sahiptirler. Uç kalınlıklarında da değişimler söz konusudur. Seçim aşamasında kullanım sağlanacak olan alana göre karar vermek gerekmektedir. Genel olarak düz tornavida çeşitleri uç ve orta kısımları güçlü olması adına metal kullanılarak üretilmişlerdir. Özel işler için tornavida takımları da bulunmaktadır. Örnek olarak saat üzerinde bulunan küçük vidaların da çıkarılması ya da takılmasında kullanımları sağlanabilmektedir. Düz tornavidalar arasında Cetaform, Knipex, Max Power, Proscr, Proxxon ve Wiha gibi markaların ürünleri de bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile sahip olarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Düz Tornavida Nedir?

  • Tasarımları bakımından bu ürünler vida takma ve sökme işlemlerinde kullanılan el aletleridir. Aynı zamanda sıkma ve gevşetme işlemlerinde de vidaların üzerinden kullanılabilmektedir. Vida şekline bağlı olarak ucu değiştirilebilen modelleri de bulunur. Genel olarak düz tornavida uçları düz vida şekline sahip bağlantı ekipmanları ile beraber kullanılmaktadır. Tasarımı açısından uç kısımları metal kullanılarak üretilmiştir. Sap kısmı ise kaliteli plastik kullanılarak üretilmişlerdir. Kullanım alanları bakımından birçok yerde karşımıza çıkan ürünlerdir. Tornavida çeşitleri genel olarak kaliteli ürünler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok kullanıcı için en iyi çalışma imkanını sunarlar. Kaliteli kullanımları ile birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Farklı tasarım ve çeşitlerine göre de kullanım alanlarında değişimler söz konusu olabilir. Kaliteli ürün seçeneklerine sahip olan bu ürünler için birçok alan içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz düz tornavida fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak da sahip olabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olmaları ile de sizlere kullanış sunacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden tüm tamirat ve yapı malzemelerine ulaşabilir, ihtiyacınız olan bütün bu ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Düz Tornavida Nerelerde Kullanılır?

  • Uygulama alanları genel olarak tamirat ve bağlantı işlemlerinde tercih edilmektedir. Belirli iş parçalarının birleştirilmesinde ve bağlantılarının sağlanmasında kullanımları bulunmaktadır. Tasarımları açısından da oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Genel yapısı bakımından da kullanıcılara kolaylık sunarlar. Düz tornavida çeşitleri birçok alan içerisinde kullanılan ürünler olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Düz tornavida çeşitleri çalışma şekilleri ve kullanım yerleri açısında da kullanıcılar için en iyi seçenekleri sunmaktadır. Endüstriyel alanlar, sanayi tesisiler, elektrik devreleri, makinelerin tamiri, elektronik cihaz tamiri, mobilya imalathanesi, dekorasyon malzemeler üretim alanları, atölyeler, hobi atölyeleri, evler gibi oldukça kullanışlıdır. Genel tasarımları bakımından da oldukça kullanışlı ürünlerdir. Genel olarak farklı ürün seçeneklerine sahip olmaları ile de geniş bir çalışma alanına sahiptirler. İstek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • En İyi Düz Tornavida Hangisidir?

  • Tasarımları açısından bu tarz ürünler birçok alan içerisinde tercih edilebilmektedir. Hepsi oldukça kullanışlı ürün seçenekleri olup, kullanıcılara da rahatlık sunarlar. Düz tornavida çeşitleri birçok kaliteli markanın ürün modellerine sahiptir. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sebeple de dayanıklı ve sağlam yapıları bulunur. Bu ürünler ile birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Hepsi uzun ömürlü kullanım imkanları ile de sizlere oldukça kolay ve rahat bir çalışma imkanı sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden sizin için en iyi kullanımı sunacak düz tornavida çeşitlerine bakabilirsiniz. En ucuz düz tornavida fiyatları ile bulabilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile de sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile de sizlere rahat kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak düz tornavida çeşitlerine sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.