Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Engelli Banyo Oturağı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Banyo için kullanımları olan bu oturak modelleri yaşlı ve bedensel engelli insanlar için üretilmişlerdir. Kullanışlı seçenekleri ile banyolarınızda rahatlıkla kullanımını sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Aynı zamanda dayanıklı ve sağlam yapıları sayesinde tehlikeli durumlar yaşanmasına engel olurlar. Yaşlılar için küvet gibi alanlarda rahatlıkla kullanımları sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm modellere göz atabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ve güvenli ödeme yolları ile satın alabilirsiniz.
 • Engelli Banyo Oturakları Ne İşe Yarar?

  • Engelli banyo oturakları kullanımı bakımından genellikle duşakabin ya da küvet içerisinde tercih edilmektedir. Kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Yaşlı, çocuk ve engelli kişiler için tasarlanmıştır. Destek mobilyaları olarak adlandırılabilirler. Genel kullanım amacı olarak destek sağlamaktadırlar. Düşme, tökezleme gibi durumlar yaşanmaması adına engelli banyo sandalyesi kullanılmaktadır. Engelli banyo ürünleri arasında yer alan bir modeldir. Rahat bir kullanım sağlamak için engelli duş oturağı tercih edilmektedir. Yaşlılar için daha rahat bir şekilde yıkanabilmelerini sağlamaktadır. Oturarak, yorulmadan banyo yapılabilmeyi sağlar. Özürlü banyo oturağı çeşitleri arasında birçok model bulunmaktadır. Engelli banyo ürünleri kategori sayfamızda bulunan tüm çeşitleri ile en uygun fiyatlarla satılmaktadır. Toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak güvenli ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 • Engelli Banyo Oturakları Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım amacı olarak destek sağlamak için üretilmiş olan ürünlerdir. Engelli banyo ürünleri arasında yer almaktadır. Engelli duş oturağı modelleri daha rahat banyo yapılabilmesi için tasarlanmış olan modellerdir. Özellikle yaşlı ve engelli insanlar için herhangi bir tehlikeli durum yaşanmaması için kullanılması gerekmektedir. Banyoda düşme gibi tehlikeli durumlar yaşanmadan oturarak rahatça yıkanabilmeyi sağlamaktadır. Banyo için tasarlanmış olup, duş veya küvet içerisine koyarak rahatça kullanılır. Engelli banyo sandalyesi modelleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır. Dilediğiniz modeli seçerek kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • Engelli Banyo Oturakları Nasıl Seçilir?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken şey sağlamlığı olacaktır. Kaliteli markaların üretimleri olan engelli banyo ürünleri sayfamızda bulunmaktadır. Sağlam yapıları ile daha rahat kullanım sağlamanıza yardımcı olurlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları ile de uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır. Aynı zamanda özürlü banyo oturağı modellerinde rahat oturabilmeniz için modeline de dikkat edilmesi gerekmektedir. Modelleri ona göre seçerek satın almanız gerekmektedir. Tehlikeli durumlar yaşanmaması için sağlam bir yapısı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Engelli duş oturağı fiyat listesi için sayfamızı ziyaret ederek ve fiyat karşılaştırması yaparak güvenli alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.