sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
 • Engelli Tutunma Barı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Banyo için kullanımı olan ek ve yardımcı ürünler arasında yer almaktadır. Rahat kullanımları ile yaşlı ve bedensel engeli olan insanlar için destek sağlamaktadır. Herhangi bir düşme ya da denge bozukluğu olmaması amacı ile bu destek ürünler kullanılır. Banyo içerisinde uygun olan alanlarda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Özellikle küvetli olan duş kısımları için çok kullanışlı olacaktır. Duvara monte edilerek kullanılan bu ürünler ile kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olup, dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları ile de paslanma gibi durumlar yaşatmazlar.
 • Engelli Tutunma Barları Ne İşe Yarar?

  • Engelli tutunma barları kullanımı bakımından destek olması için tercih edilmektedir. Umumi banyo ve tuvaletlerde de kullanımları bulunmaktadır. Genel olarak tutunmak amacı ile tasarlanmış olan bir üründür. Rahat kullanım sağlamak amacı birçok yerde kullanılmaktadır. Engelli tutunma barı modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Yaşlı ve engelli insanlar için oldukça kullanışlıdır. Destek sağlamak amacı ile kullanımları kolaylık sunar. Aynı zamanda destek ürünleri olması ile de herhangi bir tehlikeli durumu engellemeye yaramaktadır. Düşme veya tökezleme gibi durumlar yaşanmaması için engelli tuvalet tutunma barları kullanılmaktadır. Engelli tutunma barı fiyatları kategori sayfamızda en uygun fiyat seçenekleri ile satılmaktadır. Size en uygun olanı seçerek isterseniz toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak sahip olabilirsiniz.
 • Engelli Tutunma Barları Montaj Ölçüleri Nedir?

  • Engelli wc tutunma barı ölçüleri genel olarak modele göre değişim göstermektedir. Boyut ve tiplerine göre değişik ölçülere sahip olabiliyorlar. Seçtiğiniz ürünün modeline göre montaj ölçülerini belirleyebilirsiniz. Bunun dışında hepsi için geçerli olan standart bir ölçü seçeneği bulunamamaktadır. Rahat kullanım imkanı ve engelli tutunma barı hareketli modelleri de bulunur. Model ve boyutlarına bakarak size en uygun olacak çeşidini seçebilirsiniz.
 • Engelli Tutunma Barları Montajı Nasıl Yapılır?

  • Montaj işlemleri duvara monte olarak yapılmaktadır. Monte edilecek alanın sağlam bir yer olması gerekmektedir. Bu sebeple genelde duvara monte edilmektedir. Tuvaletin yanlarına monte edilerek destek olması için o şekilde konumlandırılır. Kullanılacak olan montaj ölçüleri hepsinde aynı şekilde olamamaktadır. Model ve tipine göre engelli banyo tutunma barları ölçüm olarak değişim göstermektedir. Ölçülerini belirledikten sonra rahat bir şekilde montaj işlemlerini halledebilirsiniz. Engelli wc tutunma barı fiyatları oldukça uygun seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. Toptan satış seçeneklerinden de yararlanarak güvenli alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.