Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
 • Etajer Modelleri

  • Banyo içerisinde en çok karşımıza çıkan aksesuar modellerinden biri de etajerlerdir. Tasarımları ile kaliteli etajer modelleri en uygun fiyat listeleriyle elektromarketim.com ‘da satışa sunulmuştur. Banyo aynasının altına konulan bir raf modelidir. Kullanımı rahat olduğu için tercih edilirler. Genelde birçok banyo tasarımında kullanılırlar. Dekoratif etajer modelleri bulunmaktadır. Etajer modelleri tasarımları bakımından ilgi çekicidir. Farklı renk ve montaj seçenekleri bulunmaktadır. Krom erajer ve altın etajer renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı modellerinde yapışkanlı etajerler bulunmaktadır. Fayanasa direkt oalrak yapıştırılarak kullanılır. Diğer modeller ise duvara monte edilerek kullanılır. Vida ile sabitlemek gerekmektedir. Bu şekilde çok daha sağlam bir kullanım sağlanmaktadır. Herhangi bir düşme ya da çıkma tehlikesi olmadan kullanabilirsiniz. Banyo aynaları modelleri ile kombinasyon yaparak seçebilirsiniz. Bu şekilde daha iyi bir dekorasyon sağlanmış olacaktır. Bu modeller arasında seçim yapabilir, kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü kullanımları bulunur. Bu sebeple de kullanıcılar memnun kalmaktadır. Banyo dekorasyonunuz için farklı tasarım ve modellere sahip olan etajerlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Etajer Ne Demek?

  • Etajer banyo için tasarlanmış olan bir dolap modelidir. Raflı açık dolap modelleri arasında yer almaktadır. Dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış olmaları ile banyoda rahatça kullanılır. Buhar ve sudan etkilenmeyen malzemeleri ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Banyo etajer oldukça kullanışlı olup her alan için ayrı modelleri bulunmaktadır. Etajerli banyo dolapları dekorasyon ve depolama anlamında kullanış sağlamaktadır. Eşyaları depolamak ve yerleştirmek için banyo aynası etajer tasarımları da bulunmaktadır. Banyo etajer takımı modellerine de bakarak karar verebilirsiniz.
 • Etajerler Nasıl Takılır?

  • Banyo etajer takımı depolamak için kullanılan bir banyo mobilyası ürünüdür. Rahat kullanım sunan bir banyo dolabı çeşididir. Banyo aynası etajer modelleri ve çeşitleri sayesinde rahat bir kullanım sağlanır. Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır. Banyo cam etajer fiyatları da oldukça uygun şekilde sayfamızda bulunmaktadır. Geniş ürün gamımızda bulunan tüm banyo etajer takımı modellerinden biridir. Etajerli banyo dolapları modelleri elektromarketim.com üzerinden fiyat listesi ile kontrol ederek satın alabilirsiniz.
 • Etajerler Ne İşe Yarar?

  • Banyo etajer modelleri duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Gerekli aletleriniz varsa kendiniz yapabilirsiniz. Duvara monte dışında kullanım sağlanacak ise de montaj işlemlerine gerek kalmamaktadır. Kullanışlı ürünler olmaları ile banyo etajerleri her banyo da karşımıza çıkmaktadır. Banyo etajer seti ve banyo etajer modelleri sitemizde farklı renk ve tasarımlar ile bulunmaktadır. Aynı zamanda dekoratif görünümleri ile de banyonuza şıklık katar. Güvenli alışveriş ile en uygun banyo cam etajer fiyatlarını bularak, satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.