sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
 • Havalı Tornavida Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tornavida çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Kaliteli yapıları ile birçok alanda da kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak el aletleri içerisinde yer alırlar. Kompakt bir tasarıma sahip olmaları ile basit bir kullanıma sahiptirler. Çalışma şekli ve kullanımının kolaylığı ile amatörler için de oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz havalı tornavida fiyatları ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile de oldukça keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Havalı Tornavida Nedir?

  • Havalı el aletleri arasında yer alan bir üründür. Havalı matkap kullanımında yeterli olmayan alanlar için kullanılmaktadır. Matkabın ulaşamadığı yerlerde tercih edilmektedirler. Takma, sökme, vidalama gibi işlemleri yapmak üzere kullanılan bir havalı tornavida modelidir. Montaj işlemlerinde oldukça kullanışlıdır. Büyük rahatlık sunması ile yüksek performans sunmaktadır. Seri şekilde çalışan bir havalı el aletidir. Havalı olması hava basıncı ile birlikte çalışıyor olmasıdır. Bu sayede kullanımı esnasında herhangi bir yorulma hissi bırakmamaktadır. Özellikleri bakımından güç ve ağırlık seviyeleri diğer tornavidalara göre daha yüksektir. Oluşabilecek herhangi bir aşırı yüklemelere karşı önlem olarak emniyet sistemi bulunmaktadır. Kullanımı esnasında içerisinde hava her yerde ve sınırsız olarak bulunmaktadır. Bu sayede daha temiz bir enerji türü ile çalışırlar. Patlama, alevlenme ve yanma gibi tehlikeli durumlar için bir risk taşımamaktadır. Diğer ürünlere göre daha uzun ömürlü kullanımı bulunmaktadır. Aynı zamanda bakımı ve planlaması da oldukça kolaydır.
 • Havalı Tornavida Nasıl Çalışır?

  • Kullanımı esnasında dairesel hareketler yaparak geri ve ileri olarak hareketler oluşturmaktadır. Motora giren hava genleşerek, havada bulunan enerji sayesinde güç elde etmektedir. Havalı tornavida modellerinin motoru, dairesel veya ileri geri hareket edenler ile iki ayrı çeşitlere sahiptir. Genel olarak yapısı basit bir şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir bozulma durumlarında havalı tornavida yedek parçaları oldukça kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Yüksek kaliteli markaların üretimleri olan havalı tornavida çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar havalı düz tip tornavida, havalı tork ayarlı tornavida, otomatik havalı tornavida, havalı tornavida ucu gibi birçok çeşitli ürün bulunur.
 • Havalı Tornavida Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı oldukça kolay olan havalı tornavida çeşitleri birçok alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Basit ve kolay şekilde kullanılmak üzere tasarlanmış olması ile de rahatlık sunmaktadır. Üstün kaliteli ve yüksek performanslı ürün çeşitleri bulunur. Bu sayede de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanabilmektedir. Havalı tornavida çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile havalı tornavidalar bulunmaktadır. Kategori sayfası üzerinden en ucuz havalı tornavida fiyatları bulunmakta olup, oradan görebilirsiniz. En ucuz havalı tornavida fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.