Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
  • Havlu Dispanser Modelleri

    • Birçok kaliteli markanın ürünleri olan havlu dispanser modelleri genellikle kamuya açık tuvalet ve banyolarda tercih edilmektedir. Kafe ve restoran gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Daha hijyenik bir kullanım sunmak amacı ile bu tarz bir peçetelik tasarlanmış diyebiliriz. Rahat kullanımları ile birçok alanda tercih edilmektedir. İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak ev gibi ortamlarda da kullanımları tercih edilebilmektedir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı yapısı ile daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olmaları ile de hijyenik bir ortam hazırlarlar. Aynı zamanda havlu dispanseri ile beraber tuvalet kağıtlığı modellerine de bakabilirsiniz. Ofis, restorant, kafe ve iş yeri gibi alanların tuvaletlerinde de kullanımlarını sağlayabileceğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile havlu dispanseri çeşitlerine sahip olabilirsiniz. En ucuz havlu dispanseri fiyatları için hemen tıklayın ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alın. Hızlı teslimat yollarımız ile de keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Havlu Dispanserleri Nedir?

    • Havlu dispanseri birçok anlamda fazlasıyla kolaylık sağlayan ürünlerden biridir. Kullanım alanları bakımında daha çok havlu dispanseri umumi tuvaletler, restoran tuvaletleri, iş yeri tuvaleti, kafe tuvaletleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Tuvaletler için hijyenik olan havlu peçete haznesi de denilebilir. Dispanser havlu peçete ile kullanılmakta olup dispanser havlu peçetelik isimleri olarak da bilinmektedir. Havlu dispanserleri kullanımı bakımından rahatlık sunması ile oldukça tercih edilmektedir. Kaliteli markaların üretmiş olduğu dispenser havlu makinesi rahatça kullanılabilmektedir. Havlu dispenserleri kullanarak daha hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Kağıt havlu dispenserleri çeşitleri bulunmakta olup en rahat kullanım sunanı tercih edebilirsiniz. Fiyat analizi olarak oldukça uygun fiyat seçeneklerimiz ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Dispenser havlu en ucuz ve en kaliteli seçenekleri sayfamız üzerinden bulabilirsiniz. Dispenser havlu aparatı da bulunmaktadır. Gerekli ek malzemeleri alarak rahat kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Havlu Dispanserleri Nasıl Kullanılır?

    • Kağıt havlu dispanserleri kullanımı bakımından kağıt havluları rahatça alabilmek için kullanılmaktadır. Model olarak çeşitleri bulunmaktadır. Özel bir havlu kağıt peçete ile kullanılmaktadır. Çeşitlere bakarak dispenser havlu kağıt modellerine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda havlu kağıt dispanseri sensörlü olarak çalışan çeşitleri de bulunmakta olup, en kolay kullanımı sağlayabilirsiniz. Alttan çekerek kullanılan modelleri dışında sensörlü olanları da bulunmaktadır. Dispanser havlu makinası modellerine bakarak en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dispenser havlu fiyat seçenekleri oldukça ucuz olması ile de tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı kesin çözüm sunan ürünlerden biridir. Dispanser havlu makinası modelleri, çeşitleri ve fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.