Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Havluluk Modelleri

  • Banyo havluluk modelleri genel olarak kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Sadece banyo için değil başka alanlar da kullanımlarını sağlayabileceğiniz modellerdir. Elektromarketim.com üzerinden fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak satın alabilir, en ucuz havluluk fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Birçok alanda rahatça kullanım sağlayabileceğiniz uzun ömürlü mutfak ya da banyo havluluk modellerine hemen sayfamızdan bakabilirsiniz. Havluluk peçetelik tarzı modelleri ile de kullanış sağlayabilirsiniz. Model olarak farklı birçok ürün bulunmaktadır. Bunlar içerisinde kağıt havluluk ve raf havluluk modelleri de bulunur. Tasarımları bakımından yuvarlak havluluk modelleri duvara monte edilerek kullanılır. Bunun dışında kapaklı havluluk modelleri de bulunmaktadır. Kapaklı olması ile daha hijyenik kullanım sunmaktadırlar. Renk seçeneklerinde krom ve metal gibi çeşitler mevcuttur. Krom havluluk modelleri için elektromarketim.com 'a bakabilirsiniz.
 • Havluluk Nereye Asılmalı?

  • Genel olarak kullanım alanlara mutfak ve banyo olduğu için dekorasyona uygun herhangi bir alan tercih edilebilir. Konumu kullanışlı olması açısından lavaboya yakın bir yerde olması en doğru seçenek olacaktır. Böylece daha kolay bir şekilde ulaşılabilir hale gelmektedir. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylık bulabilirsiniz. Tasarımları bakımından da ilgi gören ürün çeşitlerimiz ile banyo ve mutfaklarını güzelleştirin.
 • Havluluk Nasıl Takılır?

  • Monte işlemleri oldukça kolaydır. El havluluk modelleri duvara ya da farklı bir alana monte edilebilmektedir. Mutfak havluluk modelleri de oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptir. Bu sebeple de rahatça kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Havluluk seti, banyo havluluk askısı, ayaklı havluluk, raf havluluk gibi modellere elektromarketim.com üzerinden ulaşarak satın alabilirsiniz. Genel olarak bu ürünleri paketlerinin içerisinde bulunan aksesuarlar ile kolayca monte edebilirsiniz. Bunun dışında da duvarı delmek için aletler kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde havluluk modellerini monte ederek kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Havluluk Hangisidir?

  • Seçim aşamasında kullanım sağlanacak alanın önemi büyüktür. Banyo gibi nemli alanlarda kullanılan havluluk modelleri sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Sayfamızdan gördüğünüz tüm ürünler oldukça kaliteli yapıları olması ile tercih sebebi haline gelmiştir. Paslanmaz yapmayan ve uzun ömürlü kullanım sunan havluluk çeşitleri arasından hemen seçim yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm Deppot ve Duxxa marka en ucuz havluluk fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.