Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Kargaburun Çeşitleri ve Fiyatları

  • Mekanik el aletleri içerisinde yer alan kargaburunlar, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle küçük ve detaylı uygulama gerektiren işlerde tercih edilir. Kullanım alanlarına ve uç yapılarına göre birçok çeşitte üretilmiştir. Düz uçlu, uzun uçlu, yuvarlak uçlu, eğri uçlu, yassı uçlu gibi çeşitli ağız yapılarında üretilmiş olan modelleri mevcuttur. Aynı zamanda takı için kargaburun, elektronikçi kargaburun ve mekanikçi kargaburun çeşitleri de bulunmaktadır. Kulanım alanınıza uygun istediğiniz ağız yapısına sahip olan büyük ya da mini kargaburun modellerine Elektromarketim.com web sitemizden ulaşabilir, en ucuz fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Karaburunlar Nedir?

  • Pense çeşitlerinden biri olan kargaburunlar, mekanik el aletleri olarak kullanım sağlanan ürünlerdir. Ağız yapısı gagaya benzediği için kargaburun ismini almıştır. Elektrik, elektronik başta olmak üzere birçok tamirat işlerinde kullanımı bulunur. Takı tasarımlarında da kullanımı tercih edilen bir üründür. Hassas tutma ve sıkma işlerinde oldukça başarılı olan kargaburunlar, normal penseler ile ulaşılamayan işlerde ön plana çıkar. Çünkü ince yapısı sayesinde dar alanlarda kargaburunlar ile çalışmak oldukça rahattır. Tel bükme, şekil verme işlerinin yanı sıra, elektronik devrelerde de kullanılır. Ayrıca kablo kesme, tutma ve vida sökme işlerinde de başarılı sonuçlar ortaya koyar. Pratik kullanıma sahiptir. Evlerde, iş yerlerinde, atölyelerde ve daha birçok alanda rahatlıkla kullanılabilecek yapıdadır. İzolasyonlu şekilde üretilmeleri sayesinde elektrik akımına karşı dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede elektrik devrelerinde güvenle kullanılabilmektedir.
 • Kargaburun Çeşitleri Nelerdir?

  • Birçok farklı çeşitte üretilmiş olan kargaburunlar, kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilen el aletleridir. Kargaburun penseler boyutları, ağız yapıları ve sahip oldukları özellikler ile birbirlerinden ayrılırlar. Mini kargaburunlar, uzun kargaburunların yanı sıra ağız yapısına göre eğri, yassı, yuvarlak, uzun, mini, düz uçlu kargaburun çeşitleri bulunur. Aynı zamanda elektronikçi, hassas elektronikçi ve mekanikçi kargaburun modelleri de bulunmaktadır. Ulaşılması güç olan alanlarda düz uçlu kargaburun tercihi oldukça etkili bir kullanım imkanı sağlar. Köşeli alanlarda eğri kargaburun penseler, yuvarlak kargaburunlar ise kesme işlerinde oldukça başarılıdır. Uzun kargaburunlar uzak mesafelere ulaşmayı kolaylaştırması ile elektrik elektronik alanında devre işlerinde büyük avantaj sağlar. Mini kargaburunlar ise daha çok hobi işlerinde kullanımı tercih edilen kargaburun çeşitleridir. Ayrıca takı için kargaburunlar ile takı tasarım işleri kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sizler de profesyonel ya da amatör kullanıma uygun kargaburun çeşitlerine ve fiyatlarına Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun ürünleri güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesi ile satın alabilirsiniz.
 • Kargaburunlar Nasıl Kullanılır?

  • Kargaburunların kullanımı rahat ve kolaydır. Kargaburunların işlevsel özelliklerine göre kullanım alanları değişkenlik gösterir. Bu nedenle kullanacağınız alana uygun kargaburun modelini seçmeniz önemlidir. Kargaburunlar itme kuvveti ile kullanılmaz. Tutma saplarından sıkıca kavrayarak çekme kuvveti uygulanmalıdır. Bu şekilde güvenli ve rahat kullanım sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kargaburun Hangisidir?

  • Birçok modelde üretilmiş olan kargaburunların çeşitli özellikleri bulunur. Kullanıcı için en iyi karga burun ise çalışma alanına ve yapılacak işleme uygun olan kargaburundur. Kullanım amacına göre uç yapıları ve boyutları değişen bu ürünler yapılacak işe uygun şekilde tercih edilmelidir. Aksi takdirde ürün zarar görür ve yapılan işten de verim alınamaz. Piyasada çeşitli markaların üretmiş olduğu kargaburun modelleri bulunmaktadır. Bu markaların başında gelen Cetaform, Knipex ve Topart kargaburunlar, kullanıcı memnuniyeti yüksek olan ürünler üretmişlerdir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmiş ve ergonomik tutmak sapları ile konforlu çalışmayı hedeflemişlerdir. Yüksek performanslı çalışma imkanı sunan bu ürünleri Elektromarketim.com web sitemizden inceleyebilirsiniz. En ucuz fiyatlarımızdan yararlanarak, dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.