Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
 • Kerpeten Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok el aleti çeşitleri arasında yer alan ürünler bulunmaktadır. El aletleri çeşitleri bakımından birçok alan içerisinde kerpetenleri de görebilirsiniz. Genel olarak alet çantalarımızda olması gereken ürünlerden biridir. Kullanımları bakımından birçok farklı ürün çeşidine de sahip olmaları ile rahatlık da sunarlar. Kerpeten çeşitleri arasında marangoz kerpeteni, betoncu kerpeteni, çekiç özellikle kerpeten, ağır hizmet kerpeteni, sapsız kerpeten, izolesiz kerpeten, izoleli kerpeten gibi ürünler bulunmaktadır. Cetaform ve Knipex gibi birçok farklı kaliteli markanın ürün çeşitleri arasında yer alırlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptir. Dayanıklı yapıları sayesinde birçok alan içerisinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Kaliteli kerpeten çeşitlerine hemen elektromarketim.com üzerinden ulaşarak, sipariş verebilirsiniz. Üstün kaliteli tasarımları ile sizlere en iyi kullanımı sunacaklardır.
 • Kerpeten Nedir?

  • Kerpeten çeşitleri pim, mille ya da vida ile birbirlerine çapraz bir şekilde bağlı olan iki metal parçadan oluşmaktadır. Çivi çekme, cisimler sıkıca tutabilme, tek kesme, diş çekmek gibi birçok işlem için kullanılmaktadır. Kerpeten çeşitleri genel tasarımları bakımından kıskaç şeklinde üretilmişlerdir. Kıskaç gibi olmaları ile ihtiyacınız olan birçok işlem için kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Çalışma şekilleri bakımından kaliteli ürün modelleri olmaları ile bir alet çantası içerisinde olmazsa olmaz olan ürünlerden biridir. El aletleri denildiğinde aklımıza ilk genel ürünlerden olmaları ile kullanımlarını yaygın bir şekilde görürüz. Genel olarak Knipex kerpeten modelleri oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Dayanıklı ve sağlam yapılara sahip olmaları ile kullanımları oldukça rahattır. Uzun ömürlü çalışma imkanları sayesinde kullanış sunacaklardır.
 • Kerpeten Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Farklı çeşitleri olması ile birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Genel olarak rahat bir ürün olması ile tüm alet çantalarında bulunurlar. Birçok işlem için kullanımları uygun olduğu için ilgi gören ürünlerdir. Bir el aleti düşündüğümüzde aklımıza gelen ilk ürünlerden biridir. Rahat ve kolay kullanımları ile herkesi memnun bırakırlar. İnşaat alanları, hobi alanları, ev, atölye, elektrik tesisatları, fabrika gibi aklınıza gelebilecek birçok yerde kullanımları sağlanabilmektedir. Rahat kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilirler. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Hemen en ucuz kerpeten fiyatları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edin.
 • En İyi Kerpeten Hangisidir?

  • Çeşitleri açısından farklı alanlarda da kullanılabilmeleri için özelliklerinde değişikliler olur. Hepsi farklı alanlar için kullanılabilir olmaları ile en iyi kerpeten budur demek doğru olmayacaktır. Bunun yerine başka alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan özelliklere ve tasarımlara sahip olan kerpeten çeşitleri arasında seçiminizi yaparsanız en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Sizler için en iyi kerpeten çeşitleri elektromarketim.com ‘da. Fırsat ve kampanyalarımızı kaçırmadan hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.