Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Kilit Çeşitleri Nelerdir?

  • Hırdavat ürünleri içerisinde yer alan kilitler pek çok çeşide sahiptir. Genellikle güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilen kilit sistemleri, güvenlik konusunu maksimum dereceye çıkartmak için tercih edilen ürünlerdir. Pek çok farklı modeli olan kilitler ihtiyaç durumuna göre tercih edilmektedir. Temel olarak kapı kilitleri, asma kilitler, bisiklet kilitleri, şifreli kilitler, emniyet kilidi, çekmece kilidi, cam kilidi ve topuzlu kilit gibi modelleri tercih edilmektedir. Kapı kilitleri yaylı bir mekanizmaya sahiptir ve kapı hidroliği sayesinde kapının açılmasını sağlamaktadır. Asma kilitler ise daha çok bir eşyayı veya kapıyı kilitlemek için kullanılan anahtar veya şifre yardımı ile açılıp kapanan ürünlerdir. En çok bu iki ürün kullanılsa da diğer kilit modelleri de tercih edilmektedir.
 • Asma Kilit Nerede Kullanılır?

  • Asma kilit ürünleri bir bağlantı sisteminden oluşmaktadır. Genelde bu bağlantı halka, zımba veya pranga olarak bilinmektedir. Bu asma kilit ürünün birden fazla seçeneği mevcuttur. Asma kilit ile kilitlene öğeler etrafından dolaşan U şeklinde bir kancaya sahip olması gerekmektedir. Bu kanca sayesinde kapı, zincir veya halka yüzeylerine asılmak ve sabitlemek için kullanılır. Malzeme olarak genellikle çelik, bronz veya pirinçten üretilmektedirler. Bisiklet kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği asma kilitler bahçe kapıları, demir kapılar, evcil hayvan kulübeleri, ofis dolabı veya takım çantaları ile de kullanılan ürünlerdir. Şifreli veya anahtar sistemi ile çalışan asma kilitler kapı veya pencerelerin güvenliği içinde tercih edilen ürünlerdir. Genel olarak aynı amaca hizmet eden asma kilitler kullanım alanı ve beraberinde tercih edilen öğeye göre farklı boyut ve özelliklerde tercih edilmektedir.
 • Kapı Kilitleri Nasıl Seçilir?

  • Güvenlik için önemli bir ürün olan kapı kilidi ürünleri korunma konusunda tercih edilen avantajlı ürünlerdir. Kilit seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli konular vardır. Kapı kilidi seçimi için mutlaka paslanmaz ürünler tercih edilmelidir. Kullanıldıkça eskime ve yıpranma yapan bu ürünler için güvenliğin tam anlamı ile sağlanması için uzun ömürlü kullanım önemli bir konudur. Daha sonrasında kapı modeline göre bir tercih yapılmalı ve kilit göbeğine uygun kilitler seçilmelidir. Kapı kilidinin göbeği mutlaka yüksek güvenliğe sahip olmalıdır. Kilit göbeği sağlam olduğuna kesinlikle dikkat edilmeli ve göbek seçeneğinin tuzaklı, çelik takviyeli, delinme ve darbeye karşı dayanıklı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kilit göbek fiyatları geniş bir skalaya sahiptir ve mutlaka kaliteli ürünler seçilmesi gerektiği için fiyat konusu ikinci planda tutulmalıdır.
 • En İyi Kilit Hangisidir?

  • En iyi kilit için tek bir ürüne örnek vermek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanım alanına göre farklılık gösteren kilitler, kullanıcın ihtiyacına göre tercih edilmeli ve uygun kararların sonucunda satın alınmalıdır. Fakat güvenlik konusunda isminden sıklıkla söz ettiren Kale Kilit, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve kilit göbeği fiyatları ile dikkat çeken bir markadır.
  • Kale Kilit Çeşitleri

  • Kale kilit, güvenlik alanında geliştirmiş ve halen geliştirmekte olduğu ürünleri sayesinde asma kilit veya kapı kilidi konusunda da ilk tercih edilen bir markadır. İhtiyaç alanına göre farklı seçenekleri bulunan Kale kilit ürünleri kullanıcılar tarafından tam not almakla beraber fiyat konusunda da memnun eden bir markadır.
  • Tüm kilit çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun kilit fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.