Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
  • Klips Nedir?

    • Genellikle kablolar için tercih edilen bağlantı ürünleri kendi içerisinde pek çok model ve çeşitten oluşmaktadır. Her biri kullanım amacına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş aparatlardan oluşmaktadır. Klipslerde bu ürünlerden biridir. Klips çeşitleri genellikle kablo ve benzeri ürünlerin sabitlenmesi için tercih edilen ürünlerdir. Bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan kablo klipsi bükülebilir bir yapıya sahiptir. Kablo klipsi çeşitleri farklı boyut ve ölçülerden oluşmaktadır. Kablo kalınlığı ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve düzenleme işlemlerinde kullanılan klipsler birden fazla isim ile bilinmektedir. Örneğin klips kablo bağı, klips kelepçe gibi isimler ile bilinen bu ürünlerin modelleri de mevcuttur. Bazı ürünlerde dübel desteği mevcuttur ve sabitleme işlemi için tercih edilmektedir. Bu modeller genelde klipsli dübel olarak bilinmektedir ve yoğun bir kullanım alanı mevcuttur. Kablo klipsi ölçüleri farklılık gösterse de her biri aynı amaç için kullanılan ürünlerdir.
  • Klips Nerede Kullanılır?

    • Kullanım alanı olarak geniş bir alana sahip olan klipsler, kablo ve benzeri ürünlerin düzenlenmesinde tercih edilmektedir. Bu durum ile beraber kablo döşenecek, monte edilecek ve işlem yapılacak alanlarda tercih edilmektedir. Yapı olarak dayanıklı olan klipsler dış etkenlere karşı kendini koruma konusunda oldukça üst seviyelerde üretilmektedir. Ev, işyeri, elektrik tesisatı, pano ekipmanları, telefon hattı, modem bağlantısı ve daha pek çok alanda kablolar ile beraber kullanılan bu klipsler sıklıkla tercih edilen bağlantı ürünlerindendir.
    • Kullanıcılar tarafından tam not alan Tork, bağlantı ürünleri içerisinde bulunan klip çeşitleri içinde yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin kablo bağlantısı ve sabitleme işlemlerinde her zaman ihtiyaç duyulması klipslerin sıklıkla tercih edilmesine sebep olmaktadır. Tork bu alanda kaliteli klips çeşitleri ile tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.
    • Tüm klips çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun klips fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, ayrıca her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.