Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Lavabo Bataryası Modelleri

  • Genel kullanım bakımından her lavabo için kullanımı sağlanabilmekte olan ürünlerdir. Kolay bir şekilde kullanımları sağlanabilmektedir. Farklı tasarımları ile dekoratif bir görüntü de sunarlar. Lavabo modellerine göre musluk çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz. Birden fazla modelleri ile rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak birçok farklı lavabo bataryası çeşitler bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak çanak lavabo bataryası çeşitlerini söyleyebiliriz. Dekoratif tasarıma sahşp olan çanak lavabolar için üretilmiş dekoratif lavabo bataryası modelleridir. Lavabo bataryası çift su girişli şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem sıcak hem soğuk su akışı sağlarlar. Tek çıkışı olan modellerinde ise döndürme le hem sıcak hem soğuk su kullanabilirsiniz. Suyum sıcaklık seviyesini de bataryayı döndürerek belirleyebilirsiniz. Fotoselli lavabo modelleri ise genelde umumi alanlarda kullanılmaktadır. Dokunma ihtiyacı olmadan kolayca su kullanımını sağlamanıza yardımcı olurlar. Tekli lavabo bataryası çeşitleri ile de birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Çift su girişli lavabo bataryası modelleri genelde çok daha fazla ilgi görmektedir. Aynı zamanda tiplerine göre farklı seçenekler de vardır. yüksek lavabo bataryası lavabonun tasarımına bağlı olarak tasarlanmıştır. Diğerleri ise beyaz lavabo bataryası ya da gold lavabo bataryası gibi çeşitlerdir. Ayrıca kısa lavao bataryası ve uzun lavabo batayası modelleri de bulunur. Elektromarketim.com üzerinden en uygun lavabo bataryası fiyatları ve modellerini görebilir, güvenli ödeme seçenekleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
 • Lavabo Bataryaları Nasıl Temizlenir?

  • Banyolar için temizlik ve hijyen oldukça önemlidir. Genel olarak hijyenik bir ortam olması gerektiği için daha detaylı kullanımları sağlanmaktadır. Temizleme işlemleri sizin isteğinize bağlı olarak değişim gösterebilir. Kullanacağınız temizlik ürünlerine kendiniz karar verebilirsiniz. Temizliğine güvendiğiniz ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üretimlerinde üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmışlardır. Bu sayede herhangi bir yıpranma payı ya da paslanma gibi durumlar yaşatmazlar. İstediğiniz şekilde temizlik işlemlerini de yapabilirsiniz.
 • Lavabo Bataryaları Nasıl Değiştirilir?

  • Değişim ve montaj işlemleri genel olarak aynı standartta yapılmaktadır. Farklı modelleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler lavabonun tasarımına göre değişmektedir. Bu sebeple lavabo için uygun modelleri kullanmanız gerekmektedir. Yenilemek istediğiniz lavabonun tipine bağlı olarak seçim yaoabilirsiniz. Çeşitleri arasında tekli lavabo bataryası bulunmaktadır. Bu genelde standart olarak kullanılan bir modeldir. Diğer bir standart model ise çift su girişli lavabo bataryası modelidir. Bu lavabo hem sıcak hem soğuk suyu kullanmanızı sağlar. Bunun dışında ise çanak lavabo bataryası ya da yüksek lavabo bataryası gibi ürünler vardır. Fotoselli lavabo bataryası tasarımı bakımından dokunmadan direkt kullanım sunar. Bu şekilde dhaa hijyenik bir kullanım sağlanmaktadır. Genelde umumi alanlarda daha steril bir ortam sağlamak için tercih edilmektedirler. Hepsinin farklı tasarımları ve modelleri olması ile istediğiniz modeli seçerek kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Duvardan bağlantılı olan modelleri değiştirme işlemi daha farklıdır. Bunun dışında kullanım şekli ve montaj işlemleri aynı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İkili ve tekli modelleri arasında da değişimler olabilmektedir. Kullanım sağlanacak olan alanın tipine göre montaj işlemlerini ayarlayabilirsiniz. Siyah modeller gibi farklı renk ve tasarımlara sahip olan çeşitler de bulunmaktadır. Aç kapa özellikli olan modelleri oldukça rahat kullanabilirsiniz. Standart çeşme modelleri de bulunmaktadır. Kendi zevkinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.
 • Lavabo Bataryaları Nasıl Sıkılır?

  • Sıkma işlemleri standart modellerde nasıl oluyorsa o şekildedir. Bir el aleti yardımı ile sıkma işlemlerini yapabilirsiniz. Kullanımları rahat olan lavabo bataryaları ile kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Duvardan monte edilen modelleri de aynı şekilde sıkabilirsiniz. Musluğu ve batarya çeşitlerini elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak kaliteli kullanımın tadını çıkarın. En ucuz lavabo bataryası fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilir, güvenli ödeme seçenekleri ile satın alarak hızlı teslimat yolları ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.