Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
 • Mandren Anahtarı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Matkap aksesuarları içerisinde yer alan mandren anahtarları, mandren çenelerinin sıkıştırılması ve gevşetilmesi işlerinde kullanılan aparatlardır. Anahtarlı mandrenleri ile birlikte kullanılan mandren anahtarları, kullanıcıyı yormadan hızlı ve rahat uç değişimi imkanı sunar. Piyasada çeşitli markaların üretmiş olduğu pek çok mandren anahtarı çeşidi bulunur. Bu anahtarlar ölçüleri ve uyumlu olduğu mandrenler bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Mandren anahtarlarının mandren çenelerinde bulunan delik ile uyumlu ölçüde olması sıkma ve gevşetme işleri için oldukça önemlidir. Mandren anahtar çeşitleri ve fiyatlarını Elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, sizin için en uygun ürünleri en ucuz fiyat avantajları ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Mandren Anahtarı Ne İşe Yarar?

  • Mandren anahtarları konik dişli tasarıma sahip olan ve matkaba takılan kesici, delici ve vidalama ucu gibi matkap uçlarının sıkıştırılması işlerinde kullanılan aksesuarlardır. Mandren gövdesinde bulunan deliklere sokulan mandren anahtarları çevrilerek çenenin hızlı ve kolay bir şekilde gevşetilmesine ve ardından takılan matkap ucunun doğru bir şekilde sıkıştırılmasına olanak tanır. Yapılan işlem sırasında kullanıcının ekstra güç kullanmasına gerek kalmaz ve işlem pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. El matkapları ve genel maksatlı kullanılan matkap tezgahlarının mandrenlerinde de benzer şekilde kullanım sağlanabilir. Mandren anahtarları, uyumlu oldukları mandrenler ile birlikte kullanıldığında oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri ister tekli olarak ister çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz.
 • Mandren Anahtarı Nerelerde Kullanılır?

  • Mandren anahtarları, anahtarlı mandrenlerin kullanıldığı tüm matkap ve matkap tezgahları ile birlikte kullanılabilmektedir. Anahtarlı mandrenlerde mandren ve matkap ucu değişimlerinde kullanımı oldukça önemli olan ürünlerdir. Ancak anahtarlı mandrenlerin tümünde aynı mandren anahtarının kullanımı pek mümkün değildir. Mandren gövdesinde bulunan anahtar deliklerinin ölçüleri farklılık gösterdiğinden, mandren anahtarını uyumlu olduğu anahtarlı mandren modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Anahtarın geniş tutamağı sayesinde sıkıştırma ve gevşetme işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mandren Anahtarı Neden Tercih Edilir?

  • Mandrenler, matkap kullanımında oldukça önemli olan parçalardır. Matkap ucu bağlantısı mandrenler üzerinden gerçekleşir ve uç değişimi için mandren çenelerinin hareket ettirilmesi gerekir. Anahtarsız mandrenlerde bu işlem için kas gücü gerekirken, anahtarlı mandrenlerde mandren anahtarı kullanılarak fazla efor sarf etmeden çok daha kısa sürede çene gevşetilebilir ve yeterli düzeyde tekrar sıkıştırılabilir. Anahtarlı mandrenler, kullanımı daha kolay olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Anahtarlı mandrenlerin kullanımı için mandren anahtarlarına ihtiyaç duyulur. Bu nedenle mandrene uygun olarak tercih edilen mandren anahtarları da sıklıkla kullanılan aksesuarlar içerisinde yer alır. Mandren anahtarlarının sahip oldukları geniş tutamak kullanım rahatlığı sağlar. Mandren gövdesinde bulunan deliğe sokulan anahtar çevrilerek çene kısmı kolayca hareket ettirilir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Makita mandren anahtarlarına Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürün özelliklerini karşılaştırarak sizler için en uygun ürünleri kolayca belirleyebilir, yüksek kaliteli ürünlere en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.