Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
 • Sürgülü Duş Seti Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları oldukça kolay şekilde sağlanan bir ürün grubudur. Kullanımları banyo için tasarlanmış olan modeller ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun olup, set halinde olmaları ile de verimlilik sağlar. Set ürünler genel olarak daha ekonomik oldukları için kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilirler. Kaliteli kullanımları ile büyük rahatlık sunarlar. Herhangi bir paslanma ya da yıpranma payı bulunmamaktadır. Bu sayede de uzun ömürlü kullanım imkanı sağlarlar. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
 • Sürgülü Duş Setleri Nedir?

  • Asansör özellikleri olan duş sistemlerine sürgülü duş seti adı verilmektedir. Boru üzerinde aşağı yukarı şekilde hareket ettirilerek istenilen yükseklik seviyesinde kullanılabilmektedir. Özellikleri bakımından ise paslanmaz yapısı ile kullanışlıdırlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup dayanıklı yapıya sahiptirler. Aynı zamanda kaliteli markaların üretimleri olduğu için oldukça tercih edilen ürünlerdir. Duş sistemleri arasında yer alan bu ürünler kullanış sağlamaktadır. Uzun ömürlü ve konforlu kullanım sağlayabileceğiniz ürün çeşitlerinden biridir. Sürgülü duş seti parçaları ihtiyacınız olan her şeyi karşılaması ile de kullanışlıdır.
 • Sürgülü Duş Setleri Nasıl Kullanılır?

  • Sürgülü duş seti parçaları oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Duş veya küvet alanına takılarak kullanılmaktadır. Sürgülü duş setleri duş sistemleri arasında yer alan bir ürün olup, konforlu duş olanağı sağlamak için üretilmişlerdir. Duş sistemleri arasında aynı zamanda sürgülü duş seti tavsiye edilmektedir. Kullanışlı ve ekonomik olması ile fazlasıyla tercih edilmektedir. Sürgülü duş seti markaları kaliteli seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Hem kaliteli hem de ekonomik olması ile memnun bırakmaktadır. Sürgülü duş seti modelleri dışında banyo aksesuarları ile de rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Banyo aksesuarları içerisinde farklı birçok ürün bulunmaktadır. Kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yapabilirsiniz. Dekoratif açıdan sürügülü duş seti ile de uyumlu modellere bakabilirsiniz. Aynı zamanda sadece set halinde değil ayrı olarak da bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Duş başlıkları gibi ürünler sonrasında yıpranırsa ve değişim gerekirse tek olarak da satın alabilirsiniz. 
 • Sürgülü Duş Setleri Nasıl Takılır?

  • Sürgülü duş setleri diğerleri ile aynı şekilde takılarak kullanılmaktadır. Duvara monte edilerek kullanılmak üzere tasarlanmış olup basit bir montaj işlemine sahiptir. Sürgülü duş seti kurulumu kolay olması ile de rahatlık sunmaktadır. Sürgülü duş seti markaları arasında en iyilerini barındıran elektromarketim.com üzerinde en ucuz sürgülü duş seti fiyatları bulunmaktadır. Sürgülü duş seti fiyatları uygun olup toptan satış seçenekleri ile de ekonomik ve tasarrufludur. Güvenli ödeme seçenekleri ile keyifli alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.