sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
 • Taharet Musluğu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kaliteli yapıları ile kullanışlı olan taharet muslukları alafranga tuvaletlerde kullanılmaktadır. Tek tip bir modele sahip olup, her alafranga tuvalette kullanılmaktadır. Bozulma gibi durumlar yaşanmadan uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Hijyenik kullanım için üretilmiş olan bu musluk çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Elektromarketim.com üzerinden tüm taharet musluğu çeşitlerine bakabilir, en uygun fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz.
 • Taharet Musluğu Nedir?

  • Taharet muslukları genel kullanımı bakımından alafranga tuvalet modellerinde içerisinde bulunan musluk modelidir. Küçük yapıda tuvalet içerisinde bulunan bir taharet musluğu şeklindedir. Tüm tuvaletler içerisinde bulunan bir musluk tipi olup, üretim aşamasında içine konulmaktadır. Sonradan eklenmeye gerek kalmaz. Tabi bozulma ve değişim durumları yaşanırsa ek olarak taharet musluğu değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Rahat kullanım sunan bir musluk tipidir. Hijyen durumu ile alakalı olarak kullanılmaktadır. Kaliteli markaların üretmiş olduğu ürünler olup bozulma gibi durumlar yaşanmadan kullanım sağlanabilmektedir.
 • Taharet Musluğu Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı açısından tuvalette hijyenik temizlik yapmak amacı ile tasarlanmıştır. Tuvalet yapıldıktan sonra temizlenmek için kullanılan bir musluk tipidir. Aç kapa taharet muslukları kolay ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde temizlenmeyi ve hijyenik koşulları karşılamanıza yardımcı olur. Tasarlanmış olduğu malzemeler dayanıklı yapıda üretilmişlerdir. Beklenilen tüm koşulları sağlaması ile de rahattır. Ekstra özellik sahibi olmasına gerek yoktur. Taharet musluğu seti gibi ürünleri ve tüm musluk çeşitlerini kategori sayfamızda bulabilirsiniz.
 • Taharet Musluğu Nasıl Değiştirilir?

  • Taharet musluğu değişimi oldukça kolaydır. Bulunduğu alandan kolay bir şekilde çıkarılabilmektedir. Tuvaletin dışında bulunan aç kapa taharet muslukları ile rahat değişim sağlanabilmektedir. Su bağlantısı yapılarak kolayca değişim işlemleri yapılabilmektedir. Taharet musluk fiyatları sitemiz içerisinde oldukça ucuz fiyat listeleri ile satılmaktadır. Dayanıklı yapıları sayesinde de uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır. Kaliteli ürün gamı içerisinden taharet musluk fiyatları karşılaştırma yapabilir ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Toptan satış seçenekleri ile de güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.