Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
 • Tel Fırça Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tel fırçalar, aşındırıcı fırça çeşitleri arasında yer alan ürünlerdir. Birçok yüzey üzerinde yapılacak olan aşındırma uygulamalarında tel fırçalar en önemli yardımcılardan biridir. Pek çok marka tarafından farklı ölçü ve tasarımlara sahip çeşitli tel fırça çeşitleri üretilmiştir. İnce, sert ve dalgalı tel fırçalar, spiral tel fırçalar, daire tel fırçalar, çelik tel fırçalar ve pimli tel fırçalar, çanak ve dar tel fırçalar bunlar arasında yer alır. Kullanımlarına göre ise elde kullanılan tel fırçalar, matkaba takılan ya da avuç taşlama tel fırçalar bulunmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu fırça çeşitleri sayesinde hızlı ve rahat çalışmalar yapabilir, işlerinizi daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tel fırça çeşitlerine ve fiyatlarına Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek ulaşabilir, en ucuz fiyat avantajından faydalanarak dilediğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
 • Tel Fırça Ne İşe Yarar?

  • Tel fırçalar da diğer fırçalar gibi iş malzemelerinin yüzeylerinin temizlenmesinde oldukça fayda sağlayan ürünlerdir. Metal, çelik, ahşap ve daha pek çok yüzey ile uyumlu modelleri ile çalıştığınız yüzeyi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Tel fırçalar genellikle metal malzemelerde yapılan kaynak işlemlerinden kalan çapakların temizlenmesi ve boyanması işleminden önce satıh hazırlamada oldukça başarılıdır. Tel fırçalar yardımı ile hızlı ve kolay bir şekilde iş malzemenizi kir ve istenmeyen katmanlardan arındırabilirsiniz. Telleri ince ve sert yapıda olan fırça modelleri arasından işleminize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.
 • Tel Fırça Nerelerde Kullanılır?

  • Aşındırıcı tel fırçalar ile ister amatör ister profesyonel uygulamalarınızda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan tel fırçaları tezgah tipi aşındırıcılara, matkaplara ve taşlama makinelerine takarak rahat ve kolay kullanımlar sağlayabilirsiniz. Böylece çalışmalarınızı daha kısa bir sürede hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Dar tel fırça modellerini ulaşılması güç olan dar alanlarda kullanarak çalışma rahatlığı sağlayabilirsiniz. Evlerinizde ve atölyelerinizde yapacağınız hobi uygulamalarında, imalathane ve endüstriyel alanlar gibi daha büyük alanlarda da profesyonel kullanımlar sağlayabilirsiniz. Özellikle metal yüzeyler üzerinde yapacağınız işlemlerde güvenle tercih edebilir, rahat ve hızlı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • En İyi Tel Fırça Hangisidir?

  • Aşındırıcı ürünler içerisinde bulunan tel fırçalar kullanıcıya pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İş malzemelerinin boya, çapak, kir ve pas gibi sorunlarının çözümünde önemli rol oynar. Tasarımları ve sahip oldukları teknik özellikleri bakımından çeşitlilik gösteren tel fırçalar özelliklerine göre çeşitli uygulamalar ve malzemeler üzerinde oldukça başarılıdır. Tel fırçaların seçimi, uzun süreli kullanımı ve yüksek verim elde edebilmek açısından oldukça önemlidir. Yapacağınız işleme ve çalışacağınız yüzeye uygun olacak şekilde seçeceğiniz fırça modeli sizin için en iyi tel fırça olacaktır. Makita markasına ait yüksek kaliteli tel fırçaları daha verimli çalışmalar için tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com ‘dan fırça çeşitlerini ve fiyatlarını inceleyebilir, ürün karşılaştırmaları yaparak en iyi fırça çeşidini belirleyebilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle ihtiyacınız olan ürünlere anında sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.