Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Tornavida Takımı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tornavida çeşitleri genel kullanımları bakımından birçok tamirat ve üretim işlerinde kullanılabilmektedir. Çalışma prensipleri bakımından vida takma, sıkma, gevşetme ve dökme işlemlerinde kullanılan el aleti çeşitlerinden biridir. Kullanımları ile yere ve amaca uygun olacak şekilde değişik boy ve uç kalınlıklarına sahip ürün tipleri bulunmaktadır. Tornavidalar ile genel olarak uç ve orta kısmı güçlü olması adına metalden sap ve elle kolay tutabilmek için de plastik kullanılarak üretilmektedirler. Kullanımları bakımından özel işler için üretilmiş altıgen olarak tasarlanan tipte ürünleri de bulunmaktadır. Vidanın başında bulunan kısmın boyutuna ve şekline bağlı olarak kullanılacak olan tornavidalar seçilmektedir. Özel işler için tornavida takımları bulunmaktadır. Tornavida takımları içerisinde farklı kullanımlar için üretilmiş birçok tornavida tipi mevcuttur. Bu sayede daha rahat bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Kullanım olanakları bakımından rahatlık sunan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. En uzun tornavida takımı fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilir, en iyi seçenekler ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Tornavida Takımı Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri bakımından birçok farklı ürün modeline sahiptirler. Tak çıkar başlık şeklinde uçları bulunmaktadır. Bunların takılacağı alanlara özel bir gövde tasarlanmış olması ile matkap ucuna da seri bir halde kullanabilmek için takılırlar. Genel yapıları itibari ile elektrik işleri için de kullanımları sağlanan kontrol kalemi de bulunmaktadır. Bu tarz ürünler düz tornavida çeşitlerine benzer olup, tornavida kadar üçlü bir sıkma gerektiren çalışmalarda kullanımları bulunmamaktadır. Elektrik akımlarının olup olmadığını kontrol etmek amacı ile üretilen ürünlerden biridir. Test ekipmanları arasında yer almaları ile standart tornavida kullanımları için uygun değildir. Fazla güç gerektirmeyen vidaları sıkmak için kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Bunların dışında düz pozidriv uçlu tornavida seti, izoleli tornavida seti, düz yıldız uçlu tornavida seti, 9 parçalı torx tornavida takımı, mikro tornavida takımı, düz izoleli tornavida takımı, yıldız tornavida seti, delikli torx tornavida takımı, tornavida seti, karışık tornavida seti, çantalı tornavida takımı, cep tipi tornavida ve allen set gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden hepsine en ucuz tornavida takımı fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile satın alarak, hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Tornavida Takımı Ne İşe Yarar?

  • Kullanımları bakımından tornavida ucunu vida ve cıvatalar üzerinden kertiklere sokarak bunları döndürmekte ve bu şekilde de sökme takma işlemlerini sağlamaktadır. Sökme, takma, sıkma, gevşetme gibi çalışmalar için kullanılan ürünler olup, uç tiplerine bağlı olarak da değişim göstermektedir. Farklı boy uzunluklarına göre de birbirlerinden ayrılan çeşitleri bulunmaktadır. Tasarımları bakımından da metal bir şaft ve bu şaftı fa tutan bir saptan oluşmaktadır. Şaft kısmı sert çelikten üretilmiş olan tornavida uçları ile aşınmayı azaltmak için sertleştirilmektedir. Aynı zamanda cıvaları da hafifçe tutabilmesi için de mıknatıs özelliği kazandırmaktadır. Metal, sapı ahşap, plastik gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedirler. Ucu yassı olan düz tornavida çeşitleri ile ucu çarpı şekilde olanlara ise yıldız tornavida adı verilmektedir. Tornavida takımları içerisinde de farklı tasarıma sahip olan birçok ürün bulunmaktadır. Hem düz tornavida takımı bulabilir hem de başka tornavida çeşitleri de içerisinde olan takımlardan tercih edebilirsiniz. Kullanımları bakımından rahatlık sunan ürün modelleri olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar.
 • En İyi Tornavida Takımı Hangisidir?

  • Genel olarak tornavida takımlarına baktığımızda birçok farklı ürün modeli görebiliriz. Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tornavidalar kullanılmaktadır. Hatta evlerimizde bulunan alet çantalarını düşündüğümüzde içinde olan ürünler arasında aklımıza ilk gelenlerden biridir. Herhangi bir sökme, sıkma, takma ve gevşetme işlemleri için bu ürünleri cıvatalar üzerinde kullanabilirsiniz. Vida gibi ürünler için de kullanımları sağlayabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Genel olarak bu ürünler birçok farklı çeşide sahip olmaları ile kullanım alanları oldukça geniştir. Her vida tipine göre farklı tasarıma sahip olmaları ile kullanım sağlanacak alana uygun olması önemlidir. Vida tipine bağlı olarak tornavidalara karar verirseniz en iyi tornavida takımı kullanımını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en iyi tornavida çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.