Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
 • Tutkal Çeşitleri ve Fiyatları

  • Yapıştırıcı özelliğe sahip olan bu ürünler oldukça kullanışlıdırlar. Profesyonel alanlarda kullanılabilmeleri için kaliteli yapıştırıcı özelliğine sahiptirler. Genel olarak birçok farklı alan içerisinde bu ürünleri görebilirsiniz. Hepsi kaliteli ürün yapılarına sahip sizlere daha iyi bir kullanım şekli sunmaktadır. Genel yapıları ile de bu ürünleri birçok alan içerisinde kullanabilirsiniz. Tutkal çeşitleri kaliteli ürün yapıları ile sizlere kolaylık sunmaktadırlar. Yapıştırma işlemlerinde kolay uygulanabilir olması kullanıcılar için oldukça önemlidir. Kuvvetli yapıştırıcılar olmaları ile uygulama sırasında daha dikkatli olabilirsiniz. Kullanım şekilleri ile sizlere rahatlık sunacak bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Tutkal çeşitleri için en uygun fiyat seçenekleri ile sayfamızdan bu ürünleri bulabilirsiniz.
 • Tutkal Nedir?

  • Tutkal çeşitleri oldukça kullanışlı fiyat seçeneklerine sahip olup, birçok alan içerisinde de kullanılabilmektedir. Birçok alan içerisinde kullanımı sağlanan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Tutkal çeşitleri içerisinde yer alan poliüretan deniz tutkalı özellikleri açısından; tek komponentli poliüretan bir ahşap yapıştırıcısı özelliğine sahiptirler. Kolay uygulanabilir ürünler olup, birçok alan içerisinde tercih edilmektedirler. Yüksek yapışa gücüne sahip olmaları ile kaliteli yapıştırıcılardandır. Suya dayanıklı yapıya sahiptirler. Hafif nemli olan yüzeyler üzerinde kullanıma uygun olan ürünlerden biridir. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda mukavemeti kaybetmeden yapışmaktadır. Kimyasallara ve neme karşı olarak da dayanıklı bir yapıları bulunur. İskelet tutkalı ise PVA bazlı bir formül kullanılarak üretilmişlerdir. Kendiliğinden çapraz bağlanma özelliğine sahip olan sentetik emülsiyon yapıştırıcı çeşitlerinden biridir. İskelet tutkalı kolay uygulanabilir olması sayesinde de rahatlık sunarlar. Viskoziyete sahip yapıları ile suya dayanıklı be uygulandıktan sonra da kısa süre içerisinde hızlıca kururlar. Kimyasal ve neme karşı da deniz tutkalları dayanıklıdır. Uygulandıktan sonra hızlıca kururlar ve şeffaf renklidirler. Boncuk tutkal çeşitleri ise sentetik reçine ve EVA bazlı termoplastik özelliğe sahip bir hotmelt yapıştırıcı çeşididir. Yüksek ilk tutunma kabiliyetleri sayesinde kullanım kolaylıkları vardır. Çevre dostu olan bu ürünler kokusuzdur. Pres tutkalı ise düşük viskoziteye sahip olup, hızlıca kururlar ve suya dayanıklıdırlar. Doğal malzemeleri yapıştırma ve sentetik özelliği kazandırma işlemlerinde tercih edilirler. Pres tutkalı insan ve çevre sağlığına zarar verecek maddeler içermemektedirler. Hepsi kaliteli ürün seçenekleri olması ile birçok alanda kullanılabilmektedirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürünlere kolayca ulaşabilir, en ucuz tutkal fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Tutkal Nerelerde Kullanılır?

  • Farklı tutkal çeşitleri olması ile hepsi kaliteli yapıştırma işlemi sunmaktadır. Deniz tutkalı kullanım alanları bakımından metal, polistiren köpük, ahşap, beton gibi malzemeler ile birbirlerine yapıştırılması için kullanılan ürünlerdir. Tekne ve mobilya imalatında kullanımları yaygın olan ürünlerdir. Mekanik sabitleyiciler ile yükseltilmiş olup, zeminlerin sabitlenmesinde tercih edilirler. Suya dayanıklı alanlar içerisinde yer alan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İskelet tutkalı kullanım alanları bakımından genel olarak ahşap parçaların her türünü yapıştırabilecek kuvvete sahiptir. Rutubete karşı dayanıklı olan pencere, harici kapı kasaları, ağaç mobilyaları, dekoratif kağıtların yüzeylerini yapıştırma, kapı, su buharı ve merdiven gibi birçok alanda kullanılırlar. Laminant ve kaplamalar için de ahşaba yapıştırılmasında tercih edilirler. Boncuk tutkal ise yerli ve yabancı olan her tür kenar katlama makineleri ile kullanılabilir. Melamin özellikli ve kenar bantların yapıştırılmasında kullanılan ürünlerdir. Hızlı yapışma özellikleri ile fazlasıyla tercih edilen yapıştırıcı çeşitlerindendir. Pres tutkalı ise mutfak, banyo, mobilya, kapı, dolap gibi membran pres kaplamasının imalatı için üretilmiş ürünlerdir. Suya dayanıklı yapıları ile istenilen her alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir.
 • En İyi Tutkal Hangisidir?

  • Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımı sağlanan ürünlerdir. Tutkal çeşitleri birçok alan içerisinde kullanılmaktadır. Farklı tasarım seçenekleri ile birçok yerde görülürler. Çeşitleri bulunan bu ürünler oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Deniz tutkalı, iskelet tutkalı, membran pres tutkalı ve boncuk tutkalı gibi ürünlere sahiptirler. Bu sebeple hepsi farklı alanlar içerisinde kullanılan ürünlerdir. En iyi tutkal budur demek çok doğru bir söylem olmayacaktır. Onun yerine nasıl seçim yapabileceğinizden bahsedebiliriz. Genel olarak kullanım sağlayacağınız alan için uygulaması uygun olacak tutkalı seçmelisiniz. Bu şekilde en iyi tutkal kullanımını sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden tutkal çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyatlar ile de sahip olabilirsiniz. En ucuz tutkal fiyatları ile satın alarak bu ürünleri en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Kesin sonuç almak için bu ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.