Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
  • Tuvalet Kağıtlığı Modelleri

    • Tüm banyo ve tuvaletlerde kullanılması gereken bir üründür. Tuvalet kağıdı koymak için tasarlanmış olup, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Herhangi bir paslanma ya da yıpranma olmadan kullanımını sağlanabilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımları ile büyük rahatlık sunarlar. Eskime payları olmadan oldukça rahat bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. Genel olarak modelleri içerisinde birçok ürün bulunmaktadır. Krom, titan, bakır, altın renk seçenekleri bulunmaktadır. Krom tuvalet kağıtlığı modelleir içerisinde kapaklı olanlar da bulunmaktadır. Kullanıma bağlı olarak kapaklı tubvalet kağıtlığı ya da kapaksız tuvalet kağıtlığı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yedek bekletme tuvalet kağıtlıkları da bulunmaktadır. Tuvalet kağıtlığı yanına monte edilerek, bittiğinde direkt oradan almanızı sağlar. Hepsi oldukça kaliteli ürün olup, uzun ömürlü kullanım sunarlar. Aynı zamanda tuvalet kağıtlığına uygun havluluk da seçebilirsiniz. Kağıt havluluk modelleri ile bir kombin yaparak kullanabilirsiniz. Havlu yerine kağıt havlu koymak için banyonuzda bir kağıt havluluk da olabilir. Siyah tuvalet kağıtlığı modellerine bakabilir, kolayca satın alabilirsiniz. Yapıları bakımından yapışkanlı çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar direkt fayansa yapıştırılarak kullanılmaktadır. Metal tuvalet kağıtlığı paslanmaz yapısı ile eskime durumu yaşatmamaktadır. Krom tuvalet kağıtlığı ile beraber de birçok uygun banyo aksesuar çeeşitlerini eşleştirebilirsiniz. Bu şekilde de hem dekoratif hem de kullanışlı bir banyo yaratabilirsiniz. Tüm banyo tuvalet kağıtlığı modelleri için hemen elektromarketim.com 'a gelin, en uygun fiyat listeleri ile satın alın ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
  • Tuvalet Kağıtlıkları Nereye Takılır?

    • Banyo ve tuvaletlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir üründür. Tuvalet kağıtlığı modelleri birçok isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak birçok alanda da kullanılabilmektedir. Tuvalete yakın mesafede kalacak şekilde takılması gerekmektedir. Hijyenik koşullar çerçevesinde yakın bir mesafede kalması en sağlıklısı olacaktır. Tuvalet kağıtlığı kaliteli modelleri ile birçok alanda kullanılabilmekte olup, sitemiz üzerinden tuvalet kağıtlık modelleri içerisinden karar vererek satın alabilirsiniz. Tuvalet kağıtlığı montajı oldukça kolay şekilde yapılmaktadır. Takılma aşamalarını takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Tuvalet Kağıtlıkları Montaj Yüksekliği Nedir?

    • Tuvalet kağıtlık montaj ölçüleri genel anlamda tuvalet hizasına göre belirlenmektedir. Kullanılan tuvaletin boyutuna bağlı olarak montaj ölçülerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Tuvalet kağıtlığı montajı kolaylık halledilebilir olup, rahat kullanım sunmaktadır. Tuvalet kağıtlık modelleri için elektromakretim.com üzerinden fiyat listesini görebilirsiniz. En uygun tuvalet kağıtlığı fiyatları ile tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak tuvalet kağıtlığı kaliteli ürünlerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.