sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2
  • Tuvalet Kağıtlığı Çeşitleri ve Fiyatları

    • Tüm banyo ve tuvaletlerde kullanılması gereken bir üründür. Tuvalet kağıdı koymak için tasarlanmış olup, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Herhangi bir paslanma ya da yıpranma olmadan kullanımını sağlanabilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımları ile büyük rahatlık sunarlar. Eskime payları olmadan oldukça rahat bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden satın alarak, keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Tuvalet Kağıtlıkları Nereye Takılır?

    • Banyo ve tuvaletlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir üründür. Tuvalet kağıtlığı modelleri birçok isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak birçok alanda da kullanılabilmektedir. Tuvalete yakın mesafede kalacak şekilde takılması gerekmektedir. Hijyenik koşullar çerçevesinde yakın bir mesafede kalması en sağlıklısı olacaktır. Tuvalet kağıtlığı kaliteli modelleri ile birçok alanda kullanılabilmekte olup, sitemiz üzerinden tuvalet kağıtlık modelleri içerisinden karar vererek satın alabilirsiniz. Tuvalet kağıtlığı montajı oldukça kolay şekilde yapılmaktadır. Takılma aşamalarını takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Tuvalet Kağıtlıkları Montaj Yüksekliği Nedir?

    • Tuvalet kağıtlık montaj ölçüleri genel anlamda tuvalet hizasına göre belirlenmektedir. Kullanılan tuvaletin boyutuna bağlı olarak montaj ölçülerinde ayarlamalar yapabilirsiniz. Tuvalet kağıtlığı montajı kolaylık halledilebilir olup, rahat kullanım sunmaktadır. Tuvalet kağıtlık modelleri için elektromakretim.com üzerinden fiyat listesini görebilirsiniz. En uygun tuvalet kağıtlığı fiyatları ile tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda toptan satış seçeneklerimizden de yararlanarak tuvalet kağıtlığı kaliteli ürünlerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.