Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Yapıştırıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Günlük hayatımızda da kullanımlarını kolaylıkla sağladığımız ve hep karşılaştığımız ürünlerdir. Genel olarak birçok yapıştırıcı çeşidi bulunmaktadır. Her alanın yapıştırma işlemlerinde kullanabileceğiniz ürünler olmaları ile rahatlık sunarlar. Yapıştırma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde yapabilir, her alanın yapıştırılması için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları ile birçok alanda kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm yapıştırıcı çeşitleri ile birçok alanın ve nesnenin yapıştırma işlemlerini yapabilirsiniz. Yapıştırıcı çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz yapıştırıcı fiyatları ile ulaşarak satın alabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olup, birçok alanın yapıştırılmasında tercih edilmektedirler. Ürünlerin yapısı bakımından kaliteli olmaları ile bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yapıştırıcı çeşitleri için kullanım sağlayacağınız alana uygunluğuna bakabilirsiniz.
 • Yapıştırıcı Çeşitleri Nelerdir?

  • Birçok alanda kullanımlarını sağlayabileceğiniz yapıştırıcı çeşitleri bulunmaktadır. Genel olarak çeşitleri arasında farklı kullanımlara sahip birçok ürün modeli bulunmaktadır. Yapıştırıcı çeşitleri arasında; şeffaf genel amaçlı hızlı yapıştırıcı, montaj yapıştırıcı, şeffaf epoksi set, granit mermer yapıştırıcı, profesyonel hızlı yapıştırıcı, hızlı yapıştırıcı, beyaz kartonpiyer stropiyer yapıştırıcı, yüksek basınç sızdırmazlık, kutulu yapıştırıcı, tüp PVC yapıştırıcı, granit mermer yapıştırıcı, teflon boru sızdırmazlık elemanı, yüksek mukavemet boru sızdırmazlık, yüksek basınç boru sızdırmazlık, dayanıklı epoksi yapıştırıcı şırınga, epoksi çelik yapıştırıcı macun, duvar kağıdı yapıştırıcı vinil, kontak yapıştırıcı, kalın mum silikon yapıştırıcı, süper japon yapıştırıcı, siyah poliüretan oto cam yapıştırıcı, poliüretan montaj yapıştırıcı, genel amaçlı mastik ve yapıştırıcı, ikili yapıştırıcı seti, hızlı kürleşen güçlü yapıştırıcı, hızlı yapıştırıcı çeşitleri gibi birçok ürün bulunmaktadır. Genel kullanımları bakımından hepsi farklı alanlarda tercih edilebilir. Özelikleri bakımından da renk seçenekleri bulunur. Kullanım sağlanacak olan alanlara göre renk seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hepsi kullanışlı ürün modelleri olup, en ucuz yapıştırıcı fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
 • Yapıştırıcı Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından hepsi farklı seçeneklere sahiptir. Birçok alan ve nesne için kullanıma uygun olan ürünlerdir. Güçlü yapıştırıcı modelleri olmaları ile yüksek performans sunarlar. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan yapıştırıcı modelleri yüksek yapışma gücü ve hızlı koruma özellikleri ile kullanış sunarlar. Hızlı yapıştırıcı modelleri tam yapışma sağlayabilen ürünlerdir. Uygulamaları yapıldıktan sonra saniyeler içerisinde malzemeler birbirlerine yapıştırabilmektedirler. Zor anlarınızda ve hızlı sonuç istediğiniz zamanlarda yanınızda olmasını ilk isteyeceğiniz ürünlerden biridir. Hızlı yapıştırıcı binlerce kullanım alanına sahip olan ürünlerdir. Dış ve iç mekanlar içerisinde iş, ev, üretim atölyeleri, bahçe, sanat atölyeleri, sanayi tesisleri, endüstriyel alanlar, araçlarda, mobilya imalathanelerinde, süs eşyası üretimi, maket yapımı, oyuncak tamiri, dekoratif ürünlerin uygulama işlemlerinde, uçak modellemelerinde, araç tamir ve bakım atölyelerinde gibi birçok alanda kullanımlarını görebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her şey için kullanımını sağlayabileceğiniz yüksek tutunma gücüne sahip olan yapıştırıcı modelleridir. Daha çok profesyonel işlemler için tercih edilmektedirler. Daha basit işlemler için düşük yapıştırma gücü olan yapıştırıcı çeşitleri kullanılmaktadır. Tüm bu yapıştırıcı çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz yapıştırıcı fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olmaları ile de size mükemmel sonuç sunacaklardır. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak yapıştırıcı modellerine sahip olabilirsiniz. Birçok alanın yapıştırma işlemlerinde de kullanarak kaliteli ve kolay bir yapıştırma işleminin tadını çıkarın. Hepsi en ucuz fiyat listeleri ile elektromarketim.com ‘da bulunmakta olup, sizler için en uygun fiyat listelerine sahiptirler. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile hemen sahip olun.
 • En İyi Yapıştırıcı Hangisidir?

  • Bu kategori içerisinde bulunan ürünler daha çok profesyonel alanların yapıştırma işleminde kullanılmaktadır. Yapıştırılacak olan alanın tipine göre seçim yapılması gerekmektedir. Örnek olarak mdf döşemlerinin bileştirilmesinde, metal, ahşap, mermer, alüminyum, beton, granit, taş, döküm, seramik, kauçuk, doğal taş, poliüretan malzemeler ve deri gibi birçok malzemenin üzerinde kullanılabilir. Çeşitleri ve renkleri arasında yüzeylerin tiplerine göre karar vererek yapıştırıcı alabilirsiniz. Akfix ve Alteco gibi kaliteli markaların ürün çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ucuz yapıştırıcı çeşitleri ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ürünler olup, sizlere en iyi yapıştırma işlemini sunacaktır. Hızlı bir yapıştırma özellikleri bulunması ile en iyi kullanımını sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek yapıştırıcı çeşitlerini görebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.