Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Yaşlı ve Bedensel Engelliler Grubu Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanımları bakımından yardımcı ürünler olarak nitelendirilebilir. Herhangi bir tehlikeli duruma karşı önlem amaçlı kullanımları sağlanmaktadır. Aynı zamanda da kullanımları destek için de tercih edilmektedir. Belirli noktalara konularak yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan çeşitlerdir. Son derece üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile paslanma gibi durumlar yaşanmamaktadır. Kullanışlı ve rahat modeller olmaları ile birçok alan için tercih edilirler.
 • Engelli Banyosu Nasıl Olmalıdır?

  • Yaşlı ve bedensel engelliler grubu içerisinde birçok bedensel engelli banyo ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler daha rahat kullanım sağlayabilmelerine yardımcı oluyor. Bedensel engelli tuvaleti malzemeleri içerisinde bulunan engelli tutunma barı, engelli banyo sandalyesi gibi birçok örnek bulunuyor. Banyo tutamak daha rahat hareket edebilmeli için gerekli bir üründür.
 • Yaşlı ve Engelli Banyo Ürünleri Nelerdir?

  • Ürün çeşitliliği bakımından hasta tuvaleti, engelli tuvaleti, engelli tutunma barı, engelli banyo sandalyesi, engelli, banyo tutamağı, bedensel engelli banyo aksesuarları gibi birçok ürün çeşitleri bulunuyor. Her birinin asıl görevi daha kolay kullanım sağlamak için tasarlanmış olmalarıdır. Sitemizde bulunan bedensel engelli banyo aksesuarları ve bedensel engelli banyo ürünleri ile dekoratif bir engelli tuvaleti hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda toptan satış olanaklarımız ile de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Engelli tuvalet aparatı, engelli tuvalet tutamağı gibi engelli banyo ekipmanları için sitemizde en iyi seçenekleri bulabilirsiniz.
 • Yaşlı ve Bedensel Engelli Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

  • Özellikleri bakımından hepsi kolay kullanım sağlamak üzere üretilmiştir. Engelli tutunma barı dengede kalmalarını sağlayarak herhangi bir tehlike durumu yaşamalarına engel olmaktadır. Banyo tutamak ürünü de duş alırken zorlanmamaları adına üretilmiştir. Engelli banyo sandalyesi de duş alırken oturarak rahatça kullanmayı sağlamaktadır. Engelli lavabo ölçüleri normalden daha farklıdır. Kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmışlardır. Engelli tuvalet sandalyesi de yine aynı görevler için kullanılmaktadır. Ürünlerin hepsi kaliteli markalar tarafından üretilmiş olup, geniş bir yelpaze içerisindedir. İstediğiniz model ve tasarıma sahip olanları rahatça bulabilir, fiyat karşılaştırması yaparak da güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Elektromarketim.com da bedensel engelli banyo ürünleri için en uygun fiyat listesi sunmaktadır. Rahat ve güvenilir ürünler ile uzun ömürlü kullanım sağlayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.