Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Kaynak Makinesi Seti İçinde Neler Bulunur?

  • Kaynak makinesi, kaynak yapma işlemi için kullanılan makinelerdir. Elektrik akımı ile ısınarak metalleri ve alaşımları kaynaklama işlemi için kullanılır. Kaynak makinesi ekipmanları kaynaklama işlemi sırasında gerekli tüm aletlerin olduğu bir set içerisinde yer alır. Kaynak makinesi seti içerisinde güç ünitesi, tel sürme ünitesi, su soğutma ünitesi ve taşıma aracı ürünleri bulunmaktadır. Kaynak makinesi seçimi yaparken set olarak tercih etmek yapılacak olan işlem esnasında kullanıcıya güvenilir bir ortam hazırlar. Kaynak makinesi seti bazı platformlarda plastik boru kaynak makinesi seti, seyyar kaynak makinesi seti ve gazaltı kaynak seti olarak da geçmektedir. Tüm bu ürünler set halinde oldukları için oldukça kullanışlı ve donanımlı ürünlerdir.
 • Kaynak Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Kaynak makinesi, metal endüstrisinde önemli bir yere sahiptir. Tamamen kaynaklama işlemi için üretilmiş olan kaynak makineleri uçlarında bulunan elektrik akımını birbirine değdirildiğinde ortaya çıkan enerji sayesinde ısınır ve kaynaklama işlemini gerçekleştirir. Isınan uçlar sayesinde işlem yapılacak malzeme üzerinde boşluklar doldurulur ve kaynaklama yapılmış olur. Kaynak makinesi seti kullanımı için yeterli elektrik gerektiğinden kaynak trafoları, kaynak redresörleri ve kaynak jeneratörleri ile desteklenmelidir. Tüm kaynaklama işlemleri esnasında belli önlemler alınmalı ve mutlaka güvenli bir ortamda çalışılmalıdır. Kullanıcı maske, koruma gözlüğü, iş eldiveni tercih ederek meydana gelen yanma, koku, elektrik şokları ve ultraviyole ışınlardan kendini korumalıdır.
 • Kaynak Makinesi Ekipmanları Nelerdir?

  • Kaynak makinesi seti içerisinde olması gereken belli başlı ekipmanlar vardır. Kaynak makinesi seti; kaynak makinesi ve ekipmanlarını içermektedir. Kaynak makinesi setleri içerisinde; güç ünitesi, tel sürme ünitesi, su soğutma ünitesi ve taşıma aracı gibi ürünler bulunmaktadır. Bazı kaynak makinesi set içerisinde elektrikli kaynak makinesi bulunmaktadır. Bu elektrikli kaynak makineleri jeneratör ile kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
 • En İyi Kaynak Makinesi Hangisidir?

  • En iyi kaynak makinesi için tek bir seçenek sunmak doğru bir yol olmayacaktır. Kullanıcı tercih ettiği güç ve kapasiteye göre karar vermeli ve bu karara uygun bir kaynak makinesi seçmelidir. Oerlikon ve diğer markaların kaynak makinesi seti çeşitleri için elektromarketim.com’a gelerek en uygun kaynak makinesi seti fiyatları içerisinde tercihine uygun ürüne sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.