Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Köpük Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanlarına göre birçok alan içerisinde kullanılan ürünlerden biridir. Genel olarak izolasyon ve yapıştırıcı işlemlerde kullanılmak üzere tercih edilmektedirler. Genel olarak bu ürünleri birçok alan içerisinde kullanılan ürünlerdir. İzolasyon malzemeleri kullanışlı ürünler olmaları ile de sizlere rahatlık sunarlar. Kaliteli yapıları ile de birçok alan içerisinde kullanılabilmektedirler. Köpük yapısı bakımından yapıştırıcı özelliğe sahip olan ürünlerdir. Genel olarak birçok alan içerisinde kullanılmaktadırlar. Kolay kullanılabilir ürünler olmaları ile birçok alan içerisinde de tercih edilmektedirler. Tasarımları bakımından kullanış sunan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. En ucuz köpük yapıştırıcı fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Hepsi sizlere en uygun kullanımı sunan ürünler olup, birçok alan içerisinde de tercih edilebilmektedirler. Yapıları bakımından kaliteli olan bu ürünleri en kolay ve hızlı bir şekilde sayfamızdan bularak satın alabilirsiniz. Kullanışlı ürün seçenekleri ile sizlere kolaylık sunacak bu ürünler için güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat yolları ile hemen sahip olabilirsiniz.
 • Köpük Nedir?

  • Bu ürünler genel yapıları bakımından birçok alan içerisinde kullanılabilmektedir. Akfix gibi kaliteli markaların ürün çeşitlerine sahip olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Havada bulunan nem ile doğru orantılı şekilde kürleşen ve genleşen bir yapıştırıcı köpük çeşididir. Özel olarak mekanik valfi sayesinde ise kullanımı öncesi ve sonrası olarak tıkanma yapmaz ve tekrar kullanılabilme özelliğine sahip olan poliüretan köpük modelidir. Yapıları bakımından da tekrar kullanılabilir ürünler olup, ilk kullanımlarında sonra tekrar tekrar kullanılabilmeyi sağlamaktadırlar. Özel valf sistemi bulunan yapıştırıcı köpükler ile kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Dikey ve yatay olarak depolansa bile valf üzerinde tıkanmaları olmaz. Özel pipeti ile de kullanımı daha hassas bir çalışma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek verim ve hacim sağlayan bu ürünler formülasyona sahiptirler. Poliüretan primer köpük çeşitleri ise şeffaf ve yarı elastik olan bir yapıya sahiptir. Derine nüfus ederek tek komponentli bir poliüretan astarıdır. Solvent bazlı olan yapısı ile sahip olan ürünlerden biridir. Havanın nemi ve yüzeyi ile kürleşmektedir. Kullanılan emici yüzeylerde ise mükemmel bir yapıştırıcı örneğidir. Elastik yapıştırıcı yapısı sayesinde yüzey hareketlerini karşılayabilmektedir. Kolay uygulanabilir ürünler olup, rulo ya da havasız tabanca ile uygulanarak da yapılabilmektedirler. Nem, don ve su birikintisi gibi hava şartlarına dayanıklıdırlar. İç ve dış mekanlar içerisinde rahat kullanım imkanları bulunması ile oldukça kullanışlıdırlar. Bu köpük yapıştırıcı çeşitleri uygun fiyatlı olmaları ile de ekonomik bir yapıştırıcıdır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz yapıştırıcı köpük fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Köpük Nerelerde Kullanılır?

  • Yapıştırıcı köpük çeşitleri birçok farklı ürün yapısına sahiptirler. Örnek olarak poliüretan prime ürünü; su yalıtım membrane gibi poliüretan esaslı bir yapısı olması ile de su yalıtım malzemeleri için kullanılır. Poliüretan mastiklerden önce kullanılması gereken ürünlerdendir. Bunların dışında hafif beton, çimento, beton, sıva astar altlığı, ahşap ve harç gibi emici yüzeyler üzerinde de oluşmakta olan osmoz kabarcıklarına karşı önlem sağlanması için tercih edilir. Poliüretan köpük ise kapı ve pencere kasalarının montajı işlemleri sırasında kullanılmaktadır. Havalandırma kanalarının zemin, duvar ve tavan ile aralarında kalan boşluklarının doldurulması için tercih edilirler. Elektrik bağlantıları ve su borularının izolasyonu gibi uygulamalar için de uygulamalarda kullanılmaktadır. Çatı konstrüksiyonlarında tüm açıların sızdırmazlığında da tercih edilirler. Aynı zamanda köpük çeşitleri arasında temizleme işlemleri için de kullanılan ürünler bulunmaktadır. Oto lastik temizleyici ve parlatıcı köpükler kullanım alanları bakımından bisiklet, otomobil, motosiklet, minibüs, kamyon, tır, otobüs dahil olmak üzere tüm araç lastiklerinde kullanıma uygun olan ürünlerdir. Birçok alan içerisinde kullanımı sağlanan bu ürünler farklı ürün seçenekleri ile de oldukça kullanışlıdırlar. Elektromarketim.com üzerinden hepsini görebilirsiniz.
 • En İyi Köpük Yapıştırıcı Hangisidir?

  • Köpük çeşitleri içerisinde genel olarak profesyonel poliüretan köpük, mekanik emniyet valfi poliüretan köpük, genel amaçlı poliüretan köpük, pencere ve kapı poliüretan köpük, profesyonel hızlı yapıştırıcı köpük, yangına dayanıklı poliüretan köpük, gaz beton ve tuğla yapıştırıcı köpük, mantolama yapıştırma köpüğü, pipetli köpük yapıştırıcı gibi ürünleri söyleyebilirsiniz. Hepsine elektromarketim.com üzerinden en ucuz köpük yapıştırıcı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Farklı alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz bu yapıştırıcı çeşitleri ile kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi kullanımı sunacak olan bu köpük yapıştırıcıları kullanım alanlarınıza uygun olacak şekilde seçebilir, bu şekilde de en iyi sonucu sağlayabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com üzerinden en ucuz yapıştırıcı köpük fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak hem ekonomik hem de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.