Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Mop Zımpara Ne İşe Yarar?

  • Zımparalar genel olarak pürüzlü malzemeler üzerinde kullanılan ve bu malzemeler üzerindeki soruların düzeltilmesi için kullanılan aşındırıcı ve kesici ürünlerdir. Zımparalar kendi içerisinde farklı modellerden oluşmaktadır. Bu modellerden biri de mop zımparalardır. Mop zımparalar, metal malzemelere şekil vermek için boru veya tüplerin ulaşılması zor alanlarının taşlamasını ve bitirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Mop zımparalar alüminyum oksit aşındırıcı malzemeler ile özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Sahip oldukları kaliteli yapıları ile üstün bir performans sergileyen mop zımparalar taşlama ve bitirme kombinasyonunu en iyi şekilde sağlayan ürünlerdir.
 • Mop Zımpara Çeşitleri Nelerdir?

  • Mop zımpara çeşitleri kendi içerisinde de farklı modellerden oluşmaktadır. Mop zımparalar; saplı mop zımpara, delikli mop zımpara, kamalı mop zımpara ve flap mop zımpara gibi alternatif modellerden oluşmaktadır. Her biri farklı alanlarda tercih edilen mop zımpara çeşitleri nihai metal bitirme, çapak alma, kenar karıştırma, boyama ve temizleme, kaplama, taşlama ve bitirme işlemleri için kullanılan ürünlerdir. Kendi başına kullanılan modelleri olsa da genellikle uyumlu olduğu mop zımpara makinesi ile beraber kullanılmaktadırlar. Bu işlemde önemli olan uygun ölçü ve boyutlardaki mop zımparaların tercih edilmesidir. Mop zımpara ölçüleri önemli bir konudur ve çeşitlerine göre de farklı ölçülerde kullanılmaktadır. Saplı mop zımpara ölçüleri el matkabı ve zımpara makinesine göre ayarlaması gerekilen bir durumdur.
 • Mop Zımpara Nerede Kullanılır?

  • Mop zımparalar genellikle işlem yapılan parçaların anotlaması, cilalama ve kaplama gibi bitirme işlemlerinde tercih edilmektedir. Metalik yüzeyleri işlemek için de sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Mop zımparalar değişen modelleri ile çeşitle uygulamalarda ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Mop zımparalar içerisinde bulunan saplı mop zımpara çeşitleri genellikle kalıp taşlama makineleri ve mop zımpara makinası ürünleri ile uyum halinde kullanılmaktadır. İşlem yapılan ürünlerin ağır uygulamalarda daha fazla üretkenlik ve agresif kesim eylemi gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Pürüzsüz bir yüzey için kısa sürede olumlu sonuçlar elde etmektedir. Mop zımpara ürünleri sahip oldukları kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde iş yükünü azaltarak verimli çalışma imkânı sunmaktadır.
 • En İyi Mop Zımpara Hangisidir?

  • En iyi mop zımpara ürünü için tek bir örnek vermek sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen kendi ihtiyacına ve zımpara yapacağı makineye göre bir tercihte bulunmalıdır. Tüm mop zımpara çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun mop zımpara fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.