Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Dedektör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Akıllı ev sistemleri içerisinde yer alan kaliteli ürünlerden biridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomasyon sistemleri yenilenmiş olup artık eskisinden daha kullanışlı bir hale gelmiştir. Akıllı ev kontrolü için pek çok ürün kullanıcıya sunulmuştur. Dedektörler de bu ürünlerden biridir. Dedektörler, evinizi uzaktan kontrol edebilmenizi ve güvenliğinizi sağlayan ürünlerdir. Kullanım alanına göre çeşitleri bulunan dedektörler ile kendinizi güvende hissederken aynı zamanda da konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Gaz dedektörleri, duman dedektörleri, su dedektörleri ve manyetik kontaklar gibi ürün çeşitliliği ile istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçilebilmektedir. Audio markasının üretmiş olduğu en iyi dedektör modelleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en güvenilir dedektör çeşitlerini en uygun fiyat avantajlarından faydalanarak güvenle satın alabilirsiniz.
 • Dedektör Ne İşe Yarar?

  • Dedektörler, akıllı ev sistemlerinde bulunan güvenlik amacıyla kullanım sağlanan ürünlerdir. Evlerde, iş yerlerinde ve akıllı ev sistemlerinin kullanıldığı her alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Gaz kaçağı, su baskını ya da yangın gibi durumlarda alarm vererek tehlike durumlarını sizlere bildirir. Böylece erkenden önlemlerinizi alarak olası risklerin önüne geçebilmenizi sağlarlar. Dedektörler, akıllı ev sistemleri ile birlikte kullanıldığında sizleri bilgilendirerek güvenli ve konforlu yaşam alanları oluşturmanıza olanak tanır. Oldukça kullanışlı ürünlerdir ve bu ürünler sayesinde evinizin kontrolü sizde olur. Farklı bir yerde de olsanız evinizi uzaktan takip ederek akıllı ev sistemleri ile güvenliğinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz.
 • Dedektör Çeşitleri Nelerdir?

  • Akıllı otomasyon sistemleri, her şeyin otomatik olduğu bu dönemde en güvenilir ve en akıllı tercihtir. Evinizde yaşanan olası tehlikelerin önüne geçmeniz için alarm sistemleri ile sizleri uyarır ve uzakta da olsanız duruma müdahale edebilmenizi sağlar. İşlevlerine göre pek çok dedektör çeşidi bulunmaktadır. Duman dedektörleri, su dedektörleri, gaz dedektörleri ve manyetik kontaklar dedektör çeşitleri arasında yer alır. Oldukça kullanışlı olan bu ürünlere Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz dedektör fiyatlarından yararlanarak dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.
  • Yangın ve Duman Dedektörü

  • Kullanımları bakımından güvenli yaşamı sağlayan önemli ürünlerdendir. Genel yapıları bakımından yangın dedektörü çeşitleri dumanı algılayarak kullanıcılara alarm vermektedir. Duman dedektörü ya da yangın dedektörü olarak adlandırılabilirler. Yapıları bakımından üstün performans sunan ürünler olup, birçok alan içerisinde kolay çalışma imkanı sağlarlar. 
  • Gaz Dedektörü

  • Doğalgaz ya da farklı tip gazlar için üretilmiş olan bir alarm sistemidir. Genel olarak gaz dedektörü gazın yayıldığını belirten ürünlerdir. Gaz için uyarı sağlaması amacı ile kullanımları da zorunludur.
 • Dedektör Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı oldukça önemli olan dedektörler, kullanıcıya güvenli bir yaşam olanağı sunar. Duman dedektörleri yangın gibi tehlikeli olayları sizlere bildirirken, gaz dedektörleri ise olası gaz kaçağı gibi durumlarda alarm vererek sizleri uyarır. Su kaçağı ve sızdırma durumlarında ise su dedektörleri sizleri durumdan haberdar ederek erken müdahale etmenizi sağlar. Dedektörler içerisinde yer alan manyetik kontaklar ise hırsızlara karşı pencere ve kapılara monte edilerek kullanılmaktadır. Hem güvenlik hem de ürün kalitesi bakımından ön plana çıkmış Audio ürünleri ile siz de kendi akıllı ev sisteminizi tasarlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.