Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
  • Araç Altı Bakım Tahtası Çeşitleri ve Fiyatları

    • Kullanımları kolay olan araç bakım tahtası çeşitleri oldukça kullanışlı modeller olmaları ile tercih edilmektedir. Araba tamiri işlemlerinde oldukça büyük bir rahatlık sunarlar. Genel olarak kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen bu ürünler kolay kullanımları ile memnun bırakırlar. Oto tamiri için gerekli bir ürün olması ile arabanın alt kısmına bakma işlemlerinde kullanılırlar. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En ucuz araç bakım tahtası çeşitlerine sayfamızdan ulaşabilir, rahat ve kolay alışveriş imkanlarımız ile sahip olabilirsiniz.
  • Araç Altı Bakım Tahtaları Ne İşe Yarar?

    • İsminden de anlaşılacağı üzere araç altı bakım tahtası garaj ekipmanları arasında yer alan bir üründür. Araç altına daha rahat girebilmeyi ve hareketleri sınırlandırmadan rahat çalışmayı sağlamak üzerinde tasarlanmışlardır. Oto tamiri yapan birçok alanda bu ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Aracın kaldırma ekipmanları kullanılarak belirli bir mesafeye yükseltilmesi gerekmektedir. Yükseklik sağlandıktan sonra aracın altına tahta yardımı ile girerek daha rahat bir şekilde çalışılabilmektedir. Kaldırma ekipmanları kullanımı olmadan da araç altı bakım işlemleri halledilebilmektedir. Gerekli mesafe zaten araç altı bakım tahtası sayesinde sağlanmış olduğu için pratik bir şekilde tamirat gibi işlemler yapılabilmektedir. Tekerlekli araç altı bakım tablası modelleri ile de çok daha rahat bir çalışma sağlayabilirsiniz. Kullanımları oldukça kolay olması ile sizlere rahatlık sunacaklardır. 
  • Araç Altı Bakım Tahtaları Özellikleri Nelerdir?

    • Kullanımları kolay olan araç altı bakım tablası modelleri tek tip şekilde üretilmekte olup, belirli bir çeşitliliğe sahip değillerdir. Bunun dışında sadece marka ve üreticilere göre tasarımlarında geliştirme olabilmektedir. Kaliteli markaların ürünlerini tercih ederseniz daha uzun süre kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen araç altı bakım tablası modelleri dayanıklı koşullarda oldukları için kullanım ömürleri diğerlerine nazaran daha uzun bir süre halindedir. Kullanım koşullarına bakarak satın alırsanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Araç altı bakım tablası özellikleri bakımından arabaların altına girerek tamir ve onarım işlemlerini yapmaya yaramaktadır. Altlarında bulunan tekerler sistemi sayesinde de hareket sınırı bulunmamaktadır. Bu sayede rahat koşullarda hareket ederek daha iyi sonuçlar sağlanmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm araç altı bakım tablası modellerini en uygun fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz. En ucuz araç altı bakım tahtası için kategori sayfamızı ziyaret ederek, güvenli ödeme yollarımız ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.