Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 99 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Bahçe Sulama Malzemesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Çeşit olarak birden fazla bahçe sulama aletleri bulunmaktadır. Kullanımları açısından da birbirlerinden ayrılmaları ile de rahatlık sunarlar. Her alan için uygun olan bahçe sulama gereçlerini bulabilirsiniz. Birden fazla uygulama için kullanımları bulunması ile rahat kullanım imkanı sunarlar. Otomatik çeşitleri bulunmakta olup, zaman ayarları yapılarak kullanımları da sağlanabilmektedir. Aksesuarları da bulunması ile eklemeler yaparak daha yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listesi ile satın alarak kaliteli ve verimli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Bahçe Sulama Malzemeleri Nelerdir?

  • Bahçe, sera, tarım alanlarında sulama sistemi çeşitlerinin önemi fazlasıyla büyüktür. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu su oranına göre bahçe sulama sistemi ile değişiklikler meydana gelir. Bu yüzden her bitki için aynı sulama sistemi malzemeleri kullanılmaz. Düşük oranda su ihtiyacı olanlara ayrı, yüksek oranda su ihtiyacı olanlara da ayrı yöntemler uygulanır. Her canlı gibi, bitkilerin büyümesine ve gelişmesine devam edebilmesi için su çok önemli bir unsurdur. Bitki sulama sistemi uygun tekniklerle ve doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Çeşitlerinde çim sulama sistemi ve otomatik sulama sistemi kurulumu gibi şeyler bulunmaktadır. Ürün çeşitleri ise bahçe muslukları, basınçlı spreyler, fıskiyeler, hortum ve makaralar, hortum bağlantı aparatları, hortum tabancaları, su zamanlayıcıları, sulaklar ve su kovaları gibi çeşitlerledir.
 • Sulama Sistemleri Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından hepsi aynı amaç için kullanılmaktadır. Ama kullanım şekilleri ve modelleri farklıdır. Kullanılacak olan sulama yöntemine göre karar verilmesi gerekmektedir. Yönteme karar vererek nasıl bir otomatik sulama sistemi kurulumu yapacağınıza karar verebilirsiniz. Birçok yöntem arasında bitki su istediğinizin durumuna göre çalışma prensibine sahip olan bahçe sulama sistemi seçimi yapılabilir. Elektromarketim.com üzerinden damla sulama sistemi fiyat ve en ucuz sulama sistemi fiyatları bulunmakta olup, oradan göz atabilirsiniz. En uygun bahçe sulama sistemi fiyatları ile yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Sulama Sistemleri Nasıl Yapılır?

  • Bahçe sulama sistemi çalışmaların birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemler ise yüzeysel sulama sistemi, damlama sulama sistemi, yağmurlama sulama sistemi, toprak altı sulama sistemi, el ile sulama şeklindedir. Sulama sistemi malzemeleri birleştirilerek bu yöntemler yaratılmaktadır. Bitki sulama sistemi için sulama sistemi malzemeleri seçilmesi gerekmektedir. Hepsinin çalışma şekilleri birbirlerinden farklı şekilde tasarlanmış olmaları ile aynı kullanıma sahip değildirler. Bitki sulama sistemi kullanacağınız bitkilerin isteği üzerine karar verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.