Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
 • Cırcır Kolu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak tasarımları bakımından lokma anahtarları arasında farklı kullanım şekillerine sahip olan yan ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler genel olarak daha iyi bir kullanım olanağı sağlanması amacı ile oluşturulmuşlardır. Kullanım alanları bakımından lokma anahtarları çok daha iyi bir şekilde kullanabilmeniz için üretilen ürünlerden biridir. Çeşitlerine açısından cırcır kolları sadece lokmalar ile beraber kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Kullanım çeşitleri bakımından birçok alanda tercih edilen ürünlerdir. Cırcır kolları mekanizmaları sayesinde daha rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Seri bir şekilde işlemlerinizi halletmenize yarayan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz cırcır kolu fiyatları ile satın alabilirsiniz. Cırcır kolu çeşitleri için sayfamızı ziyaret edebilir, en uygun fiyat listeleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hemen web sayfamızı ziyaret ederek bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Cırcır Kolu Nedir?

  • Genellikle birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan bu ürünler kaliteli ürün seçenekleri ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Cırcır kolları lokma anahtarların ek ürünlerinden biridir. Seri bir şekilde cıvata ve somunların sökülebilmesi için kullanılan bir mekanik el aletidir. Lokmalar tek başına kullanılabilen ürünler olmadıkları için genellikle çeşitli boylarda üretilen kollar ile beraber kullanılmaktadır. Bu kollara ise lokma kolu adı verilmektedir. Lokma kollarının dışında da kullanımı daha da hızlandırarak basitleştiren cırcır denilen bir mekanizma söz konusudur. Bu mekanizma sayesinde daha hızlı bir şekilde çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Cırcır denmesinin sebebi ise çıkardığı sesten dolayıdır. Cırcır sıkma ve sökme çalışmaları esnasında çift yönlü şekilde çalışmaktadır. Bu sebeple üzerinde değişim sağlayan bir düğme veya çift taraflı ters yönlerde çalışmakta olan lokma takma karesine sahiptir. Yapıları düşünüldüğünde cırcır kolları iç kısımlar içerisinde ya da ulaşılması zor olan yerlerde bulunan cıvataların sökülmesi ya da sıkılması adına kullanılmaktadır. Ek olarak da bazı uzatma kolları söz konusudur. Genel yapıları sayesinde oldukça kullanışlı olan bu ürünler için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en ucuz cırcır kolu fiyatları ile satın alarak sahip olabilirsiniz. Hemen en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemlerimiz ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • Cırcır Kolu Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri genel olarak lokma anahtarları ile yanı şekildedir. Cıvata ve somunların çıkarılma ya da takılma işlemlerinde kullanımları sağlanabilmesi için üretilen ürünler arasında yer almaktadırlar. Hepsi kaliteli ürün çeşitlerine sahip olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Genel tasarımları bakımından oldukça kolay ve basit bir kullanımları bulunmaktadır. Cıvata ve somunların boyutlarına bağlı olarak cırcır kolu çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz. Sağ ve sol olarak yön çevirim özellikleri ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Cırcır kolları tasarımları bakımından hassas cırcır mekanizmasına sahiptirler. Krom vanadyum çeliği kullanılarak üretilmiş olan ürünlerdir. Yüzey tasarımları ise parlak korum kaplanmıştır. Çift bileşenli olan ergonomik tasarımlı sap kısmı ile de birçok alan içerisinde cırcır kolu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Cırcır kolları çeşitleri arasında yer alan tüm ürünler kaliteli malzemeler ile üretilmiş olmaları ile dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede de kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır. Uzun ömürlü çalışma olanakları ile bu ürünlere sahip olabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz.
 • En İyi Cırcır Kolu Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından birçok farklı modelde cırcır kolları üretilmiştir. Hepsi kaliteli ürün yapıları sayesinde birçok alan içerisinde kullanıma uygun olan ürünlerdir. Genel yapıları bakımından da rahatlık sunan bu ürünler birçok alan içerisinde tercih edilebilmektedir. Tasarım ve modelleri açısında farklı ölçülere sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Bu sebeple de kullanımları esnasında cıvataların boyutlarına göre farklılıklar meydana gelebilmektedir. Bunlara dikkat ederek ürünleri satın alırsanız eğer en iyi cırcır kolu kullanımını sağlayabilirsiniz. Sizler için en iyi ürün seçenekleri elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. En ucuz cırcır kolu fiyatları ile satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.