Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
  • Endüstriyel Korna Nedir?

    • Uyarıcı ekipmanlar içerisinde yer alan endüstriyel kornalar isminden de anlaşılacağı gibi endüstri alanında tercih edilen ürünlerdir. Normal kornalara göre daha yüksek ses seviyelerine sahip olan bu ürünler iş güvenliğini korumak amacı ile tasarlanmış ürünlerdir. Çalışma esnasında dış etkenlerden gelebilecek her türlü ihtimal durumlarında iş ve iş güvenliğini korumak için endüstriyel kornalar kullanmaktadır. Normal kornaların ses seviyesinin çok üstünde olan bu endüstriyel korna çeşitleri harekete geçtiği esnada dikkat çekebilecek ve uyarabilecek bir kuvvet ile çalışmaktadır. Bu ürünlerde farklı ikaz sesleri mevcuttur ve her ses grubunun farklı bir uyarıcı olayı temsil etmesi gerekmektedir. Ağır iş kornası modelleri farklı korozyonlara karşı dayanıklı ve koruma sınıfı yüksek olan uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir.
  • Endüstriyel Korna Kullanım Alanları Nelerdir?

    • Kullanım olarak geniş bir alana sahip olan endüstriyel horn kornalar genellikle fabrika, demir çelik enstitüsü, akaryakıt sektörü, beton santralleri madenler, imalathaneler ve daha pek çok ağır iş ortamında tercih edilen ürünlerdir. Endüstriyel korna ürünleri toz, su, nem gibi yoğun etmenlere karşı dayanıklıdır ve bir diğer kullanım alanı ise gemi sektörü ile tershanelerdir. Her türlü olumsuz bir durumda uyarıcı gücü ile dikkat çeken ve iş güvenliğini sağlayan havalı kornalar sağlam ve dayanıklı yapalı ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadırlar.
  • En İyi Endüstriyel Korna Hangisidir?

    • En iyi endüstriyel korna ürünü için tek bir modele örnekte bulunmak doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı ve operatörler tamamen kendi ihtiyaçlarına göre bir karar da bulunmalı ve uygun desibeldeki korna modelini tercih etmesi daha sağlıklı olacaktır. Fakat en iyi endüstriyel korna modelleri ile dikkat çeken Mesan, dayanıklı ve sağlamlık garantileri ile kullanıcılardan tam not alan bir markadır. Tüm endüstriyel korna çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun endüstriyel korna fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve bildirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.