Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Hubzug Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kaldırma ekipmanları arasında yer alan hubzug modelleri kullanışlı yapıları ile kullanıcıları memnun bırakırlar. Yardımcı ürünler olarak tasarlanmış olup, insan gücünün yetmediği alanlarda kullanımları sağlanabilmektedir. Aynı zamanda ağır yükleri daha hızlı ve pratik bir şekilde taşıma ve kaldırma işlemleri yapmanıza yardım ederler. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilir, kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Hubzug Nedir?

  • Hubzug ağır iki cismi zincir yardımı ile bağlayarak birbirlerine yakınlaştırmaya yarayan bir kaldırma ekipmanıdır. Caraskal ile arasında en önemli olan fark yatay şekilde çalışıyor olmasıdır. Genel olarak zincir boyları 1,5 metre şeklindedir. Ama ek zincir takılarak uzatılabilmektedir. Hubzug aynı zamanda opçuk olarak da bilinmektedir. Hubzug çektirme işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Birçok işlemde tercih edilebilen bir ürün olup kaliteli yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmişlerdir. Zaten kullanım amacı gereği dayanıklı yapıda olması gerekmektedir. Hubzug zincirli çektirme modelleri birçok farklı kapasiteye sahiptir. Çeşitleri arasında kapasite farklılıkları bulunmaktadır. Kullanılabilecek olan ağırlıkları hesap edilerek seçim yapılması gerekmektedir. Özellikleri bakımından yatay kullanıma sahip olmaları ile de farklı kullanımları için gereklilik sağlamaktadır.
 • Hubzug Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları bakımından yatay şekilde kullanılmak üzere tasarlanmış modellerden biridir. Kaldırma ekipmanları arasında yer alan bir ürün olup, ağır yük taşımacılığında kullanımları tercih edilmektedir. Tasarımları bakımından kaldırma ekipmanlarında birçok çeşit bulunmaktadır. Mini hubzug modelleri de bunlardan biridir. Hubzug zincirli çektirme modellerini alırken dikkat edilmesi gereken durum kaliteli yapılarıdır. Hubzug üreticileri olan kaliteli markaların ürünlerini tercih ederseniz daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Bakım gereksinimi olan ürünlerden biridir. Her ürün gibi kullanıldıkça yıpranma payı bulunmaktadır. Bu sebeple daha hızlı yıpranmaması için bakımlarını düzenli periyotlar ile yaptırabilirsiniz. Kaliteli markaların tüm hubzug çektirme modelleri elektromarketim.com üzerinde bulunmaktadır. En uygun hubzug fiyat listesi ile elektromarketim.com ‘da en ucuz hubzug modellerini bulabilirsiniz.
 • Hubzug Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensibi oldukça nettir. Ağır ve büyük yüklerin taşınma, kaldırma gibi işlemlerini sağlamak üzere kullanılmaktadır. Zinciri yardımı ile kullanılmaktadır. Hubzug zincirli çektirme modellerine yük bağlanarak işlemleri gerçekleştirilmektedir. Diğer tüm kaldırma ekipmanları gibi hubzug ürünü de oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Rahat ve kolay çalışması ile büyük avantaj sunmaktadır. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanımları sayesinde de rahatlık sunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden hubzug modellerine bakabilirsiniz. En uygun hubzug fiyatları kategori sayfamızda bulunmaktadır. Oradan inceleyerek en ucuz hubzug fiyatları listemize ulaşarak, satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.