Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 128 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Keski Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kesme işlemlerin kullanımları sağlanabilecek olan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Kesici aletler arasında yer alan bir ürün de keski modelidir. Keskiler kendi içlerinde de farklı çeşitlere ayrılmaları ile kaliteli kullanım imkanları bulunur. Her alanda kesme işlemlerini sağlayabileceğiniz bu ürünleri oldukça basit tasarımları ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Genel olarak ucu kama biçimde olan ve metal malzemeden ufak parçaların kesilmesi gibi işlemlerde tercih edilen ürün modelleridir. Kesim dışında keskiler ile koparma gibi işlemler için de kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak keskiler kendi içlerinde de farklı çeşitlere sahip olmaları ile kullanıcılara rahatlık sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz keski fiyatları ile satın alarak da kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Keski Nedir?

  • Genel kullanımları bakımından keski aletleri oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Esas olarak keskilerin uç kısımları kama biçiminde olup, metal malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Ufak parçaların kesilmesi ve koparılmasında tercih edilmektedirler. Keskiler kendi içlerinden kaliteli çelikten yapılmış olup, ucu sertleşmiş olan kesici ağzı ile çeşitli şekillerde biçimlendirilmişlerdir. Keski modelleri kesici ağız biçimlerine bağlı olarak yuvarlak uçlu keski, düz keski, tırnak keski ve boru keski olarak adlandırılmaktadır. Keski çeşitleri uç kısımlarına bağlı olarak başka alanlar içerisinde de kullanılabilmektedir. Keskilerde kama açısı bakımından serbest açı tarafından keskileme de önemli bir üründür. Kullanımları bakımından düz keski genel standart amaçlar için kullanılmaktadır. Ufak metal parçalarının koparılması ile paslanmış olan yerin sökülmesinde tercih edilir. Sökülmesi oldukça zor olan somun ve perçinler için de kullanımları sağlanabilmektedir. Oluk keski modelleri ise kesici uçları konik şeklinde ve dikdörtgen olan bir keski modeline sahiptir. Bu ürünler keskin köşeleri sayesinde çıkarılma çalışmalarında keskin köşeli olukları yardımı ile açılması için kullanılmaktadır.
 • Keski Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından keski çeşitleri farklı birçok ürün modeline sahip olmaları ile çeşitleri arasında değişimler söz konusu olabilir. Genel olarak evlerimizde de bulundurmuş olduğumu alet çantaları içerisinde aklımıza ilk gelen ürünlerden biri de keski çeşididir. Keski çeşitleri çalışma şekilleri bakımından her türlü ihtiyaç doğrultusunda tercih edilebilmektedir. Keski çeşitleri genel olarak oldukça kullanışlıdır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Keski çeşitleri içerisinde mafsallı keski, knips keski, yan keski, tepe keski ve kompakt keski gibi ürünler bulunur. Kullanımları bakımından sizlere rahatlık sunmaları ile her alanda ihtiyacınıza uygun şekilde kullanımlarını tercih edebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz keski fiyatları ile satın alarak çalışmalarınızı sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Keski Hangisidir?

  • Tasarımları bakımından keski çeşitleri kompakt yapıları sayesinde kullanış sunarlar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan keski çeşitleri sizler için elektromarketim.com üzerinden en iyi çeşitler ile bulunmaktadır. En iyi keski çeşitleri arasında Topart, Ceraform ve Knipex markalarının ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler kaliteli yapıları ile tüm kullanıcılara rahatlık sunacaklardır. En iyi keski çeşitleri ve fiyatları için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.