Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 329 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7
 • Panç Çeşitleri ve Fiyatları

  • Pançlar, çeşitli yüzeyler ve malzemeler üzerinde delik açmayı sağlayan kesicilerdir. Çeşitli malzemelerden üretilmiş olan farklı boyutlarda birçok panç bulunmaktadır. Ayarlı, kademeli ve kozalak pançlar panç çeşitleri arasında yer alır. Ahşap panç, metal panç, seramik ve fayans pançları ise uygulama alanlarına göre panç çeşitlerindendir. Pançlar çeşitlerine göre geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Ahşap, metal, fayans, seramik, plastik, ince sac, alçıpan gibi yüzeylerde dairesel delikler açma işleri için tercih edilirler. Piyasada farklı markaların ürettikleri birçok panç çeşidi bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden dilediğiniz ürünleri seçerek en uygun panç fiyatlarından faydalanabilirsiniz.
 • Panç Ne İşe Yarar?

  • Delik açma testereleri olarak da bilinen pançlar, çeşitli yüzeyler üzerinde farklı şekil ve boyutlarda oyuklar açmak için kullanılmaktadır. Her türlü tamir işlerinde kullanımı tercih edilmekte olup farklı çeşitleri arasından en uygun panç modeli seçilir ve uygulama yapılır. Kullanımı oldukça kolaydır. Evlerde, ofislerde, atölyelerde ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanımı bulunmaktadır. Çalışma yüzeyine zarar vermeden kolayca delik açmayı sağlar.
 • Panç Nasıl Takılır?

  • Pançlar, delik açma testeresi işlevinde kullanılan aksesuarlardır. Delik ve oyuk açmak için bir testere yahut matkap gibi panç işlemine uygun olan cihazlara ihtiyaç duyar. Bu noktada panç adaptörleri devreye girer. Panç adaptörleri, panç ile cihaz arasındaki bağlantı aracıdır. Panç ölçüsü ile uyumlu olan panç adaptörü kullanılarak işlem yapılacak alete takılabilmektedir. Pançları takma işlemi oldukça kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bi-metal, karbon çeliği, tungsten karbür ve elmas kenarlı modelleri bulunan panç çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan pançları en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
 • Pançlar Nasıl Kullanılır?

  • Pançlar, oyuk ve delik açma işlerinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Öncelikle yapılacak işleme ve çalışılacak yüzeye uygun olan panç seçilmelidir. Panç, ölçüleri ile uyumlu olan panç adaptörü yardımı ile matkap, testere gibi panç delme işlemine uygun makinelere takılır. Bu makineler yardımı ile istenilen genişlikte ve derinlikte çalışmalar yapılabilmektedir. Panç takımı olarak satın alınıp kolay ve rahat kullanım da sağlanabilmektedir. Çalışmalarınız esnasında iş güvenliği kurallarına uymanız ve yapılacak işlemlere uygun olarak güvenlik ekipmanlarını kullanmanız fazlasıyla önemlidir. Olası sorunları engelleyerek güvenli ve konforlu çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.