Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Zincirli Vinç Nedir?

  • Kaldırma ekipmanları içerisinde yer alan vinçler uygulama açısından kullanıcıya iş esnasında yardımcı olan en önemli aletlerdir. Vinçler kaldırma işlemlerinde tercih edilir ve bir ok çeşidi vardır. İş döngüsünde en çok tercih edilen vinç çeşitlerinden biri de zincirli vinçler olmuştur. Zincirli vinçler, sahip oldukları vinç zinciri dişli çark üzerinden hareket etme işlemi ile kaldırır, bu da kaldırılan malzemelerin doğru bir şekilde yukarı kaldırma hareketini gerçekleştirir.
 • Zincirli Vinç Nasıl Kullanılır?

  • Zincirli vinç çalışma prensibi olarak tamamen kullanıcın kaldıramayacağı malzemelerin hareket ettirilmesini hedefler. Zincirli elektrikli vinç ürünü içerisinde bulunan vinç zincirleri sayesinde hareket mekanizmasını etkin hale getirilir. Vites bölümü hareket ettirilerek dişli çark bölümünün de hareket etmesi sağlanır ve böylece zincirli vinç kullanımını çalıştırmış olursunuz. Bir diğer adı zincirli caraskal vinç olarak bilinen zincirli vinçler, kontrollü bir kullanım istemektedir. Tamamen bilgi sahibi olmadan kullanılmalıdır. En ufak bir hata bazı sorunları meydana getirebilir ve dikkatli ve bilgi sahibi olarak kullanılmasında fayda vardır.
 • Zincirli Vinç Nerede Kullanılır?

  • Zincirli vinç kullanım alanı olarak genelde fabrikalarda, atölye elleçme ekipmanlarında, makine atölyelerinde ve inşaat alanlarında tercih edilmektedirler. Ağır yük taşıması gereken sektörlerde güvenilir olmaları yüzünden ilk sırada zincirli vinçler tercih edilmektedir. Kullanıcı için oldukça kolay bir kullanım rahatlığı sunar ve iş güvenliğine verdiği önem sayesinde fabrika, maden, tarla, şantiye, stüdyo ve depo gibi iş sahalarında da tercih edilmektedir. Kaldırma kapasiteleri kullanım esnasında en önemli unsurlardan biridir ve genelde 1 ton elektrikli zincirli vinç ve 2 ton elektrikli zincirli vinç tercih edilmektedir. 1 tonluk elektrikli vinç yük olarak oldukça verimli bir çalışma sağlayacağı için çok büyük bir yük ve çalışma alanı tercih edilmeyecekse 2 ton yerine 1 tonluk zincirli vinç tercih edilmesi yeterli olacaktır. Genel olarak elektrikli zincirli vinç, kaldırma ekipmanı gerektiren çalışma alanlarında operatörün can güvenliğini ve iş güvenliğini tehlikeye atmayan aynı zamanda destek olan bir ürün çeşididir.
 • En İyi Zincirli Vinç Hangisidir?

  • En iyi zincirli vinç için kaliteli yapıları ve kullanıcının konforunu ve güvenini hedefleyen Biglift ve Vivastar markaları sektörde isimlerini oldukça iyi yerlere getirmişlerdir. Kaldırma ekipmanları içerisinde bulunan zincirli vinçler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilerek önemli bir talep değeri oluşturmaktadır. Bu iki marka da bu alanda tercih edilen ve kalite garantili ürünleri ile uzun ömürlü kullanımı hedefleyen markalardır.
  • Tüm zincirli vinç çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun elektrikli zincirli vinç fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kampanya ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı, her gün yenilenen ürün çeşitlerimizden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.