sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
 • Akülü Süpürge Çeşitleri ve Fiyatları

  • Temizlik makineleri arasında yer alan süpürge çeşitlerinden biridir. Akülü süpürgeler elektrik erişiminin olmadığı alanlarda rahat kullanım imkanı sunması ile oldukça tercih edilen temizlik ürünlerindendir. Kullanım tipine göre akülü sırt süpürgesi, dik süpürge, el süpürgesi, ıslak kuru süpürge ve küçük portatif süpürge gibi çeşitleri bulunur. Evler ve işyerlerinin yanı sıra araçlarda ve hatta profesyonel kullanıma uygun olan sanayi tipi modelleri de mevcuttur. Birçok farklı çeşidi bulunmakta olup, ihtiyaç duyulan alana ve işleme en uygun olanı tercih edilmelidir. En ucuz fiyatlı şarjlı süpürge çeşitlerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun olan ürünü hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.
 • Akülü Süpürgeler Ne İşe Yarar?

  • Akülü süpürgeler genel olarak temizlik amacıyla kullanım sağlanan ürünlerdir. Kablosuz süpürge olması ile aküyü doldurduktan sonra istenilen her alanda elektrik tesisatına ihtiyaç duyulmadan rahatça çalışma imkanı sunar. Evlerde, işyerlerinde, araçlarda ya da sanayi tipi kullanımlarda temizlik ihtiyacı duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Süpürme işlevinin yanı sıra ıslak kuru kullanım imkanı sağlayan şarjlı süpürgelerle de çok fonksiyonlu temizlik yapılabilir.
 • Akülü Süpürgeler Neden Kullanılır?

  • Kablosuz süpürge olması ile kablo kısıtlamasına maruz kalmadan, geniş alanlarda özgürce çalışılabilmesine olanak sağlar. Bu nedenle artık kullanıcıların en çok tercih ettiği süpürge çeşitlerindendir. Portatif yapıları, tek el ile kolaylıkla kullanılabilen modelleri ile kullanıcıya konforlu çalışma ortamı sağlar. Temizlenen alanda hem kablo dağınıklığı olmaz hem de ergonomik tasarımları ile kullanıcıyı yormaz. Elektrik erişiminin olmadığı ortamların kirden arındırılmasını kolaylaştırır. Araçlar gibi daha küçük alanlar için üretilmiş olan araç içi akülü süpürge modelleri ile aracınızın ulaşılması zor alanlarının dahi güzelce temizlenmesi sağlanır. Genel olarak kullanıcılar sağladığı tüm bu avantajlardan dolayı artık akülü süpürgeleri tercih etmektedir. Farklı model ve çeşitte, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere Elektromarketim.com internet sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir, en ucuz fiyatlarımızdan yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Akülü Süpürgeler Nasıl Kullanılır?

  • Kullanıma başlanmadan evvel akülü süpürgenin şarjının tam doluluğa ulaşması gerekmektedir. Genel olarak süpürgeler üzerinde akü durum göstergesi bulunur ve bu gösterge üzerinden şarj seviyesi kontrol edilebilmektedir. Açma kapama düğmesi yardımı ile çalıştırılmaları oldukça kolay ve rahattır. Süpürge modeline göre temizlenecek yüzeye uygun ağızlık ve fırçaları bulunmaktadır. Sert zeminlerde, karolar üzerinde ya da koltuk ve halı gibi yüzeylerde en uygun olan akülü süpürge ve süpürge fırçası kullanılmalıdır. Toz torbası kolaylıkla çıkarılıp değiştirilebilir ya da temizlenebilir. Eğer uzun süre kullanılmayacaksa ürünün temizlenmesi, akü durumunun kontrol edilmesi gerekir. Serin ve kuru bir ortamda depolama yapılabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.