Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Arabalı Kriko Çeşitleri ve Fiyatları

  • Garaj ekipmanları içerisinde yer alan bir ürün olup, kriko modellerinden biridir. Krikolar kendi içinde farklı kullanım ve tasarıma sahip olan çeşitlere sahiptirler. Bunlardan biri de arabalı kriko ürünlerdir. Kullanımları genel olarak kriko ile aynı olup araba tamirat gibi işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Dayanıklı yapıları ile belirli kapasitelerde olan yükleri taşımada kullanılmaktadırlar. Kaldırma kapasitelerine bakılarak seçim yapılırsa daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Arabalı Kriko Ne İşe Yarar?

  • Kriko çeşitleri arasında yer alan arabalı kriko genel kullanım bakımından farklılık göstermemektedir. Kriko kullanımında çeşitleri açısından değişiklik söz konusu olan yerler aslında kullanım alanları ile sınırlandırılabilir. Kullanım alanları değişen ama çalışma prensibi aynı şekilde kalmaktadır. Arabalı zemin kaldırma krikosu genel olarak aracın zemin üzerinden az yüksek mesafeye çıkması için kullanılan bir üründür. Kullanımı genel olarak manuel şekildedir. Üzerinde bulunan kol yardımı ile yükseğe kaldırma işlemleri yapılabilmektedir. Kolu çevirerek istenilen yüksekliğe getirilebilir. Arabalı kriko genel olarak çok yüksek mesafeler için kullanılmamaktadır. Az yükseklik sağlayacak alanlar için kullanımları tercih edilir.
 • Arabalı Kriko Özellikleri Nelerdir?

  • Arabalı kaldırma krikosu kaldırma ekipmanları arasında yer alan bir üründür. Kaldırma ekipmanlarından kriko modelleri genel olarak endüstriyel alanlar, sanayi tesisleri, otomobil tamirhaneleri gibi alanlarda tercih edilebilir. En büyük özelliği az yüksek mesafeye kaldırma işlemidir. Bunun dışında arabalı kriko modellerinin farklı kullanımları da bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda kullanımları tercih edilebilir olup, kolaylıkla halledilebilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden arabalı kriko çeşitlerine bakarak karar verebilirsiniz.
 • Arabalı Kriko Neden Kullanılır?

  • Kullanım amacı genel olarak rahat çalışma olanağı sağlamak üzerinedir. Kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış olup, rahatlık sunmaktadır. Lastik değişimi gibi işlemlerde aracın yüksekliğe ihtiyacı olur. Yüksekliği sağlamak amacı ile kullanımları sağlanması gerekmektedir. Dayanıklı yapıda olması gerekmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasına dikkat ederek seçilmelidir. Uzun süreli kullanım sağlanabilmesi ve iş güvenliği açısından da rahatlık sunabilmesi amacı ile seçim aşamasında dikkatli olmak gerekmektedir. Elektromakretim.com üzerinden en uygun arabalı zemin kaldırma krikosu modellerini görebilirsiniz. En ucuz arabalı kriko fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret edebilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak sahip olabilirsiniz.
 • En iyi Arabalı Kriko Hangisidir?

  • Rahat kullanım ve pratik çözümler sunan arabalı kriko modelleri oldukça kullanışlıdır. İhtiyaç duyulan alanlarda kullanılması ile büyük rahatlık sunarlar. En iyi olarak adlandırabileceğiniz herhangi bir örnek vermek doğru olmaz. Hepsinin teknik özellikleri bakımından aralarında farklılıklar bulunur. Bu sebeple kullanım sağlanacak olan alanın ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin özelliklerini kontrol etmek gerekmektedir. Bu şekilde en iyi kriko kullanımı sağlanacaktır. Özellikle dikkat edilmesi gereken konu kaldırma kapasiteleridir. Kaldıramayacağı ağırlıklarda kullanıldığında zarar görebilir. Bu sebeple bunları dikkate alarak seçim yaparsanız oldukça kullanışlı olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.