Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
 • Benzinli Tırpan Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanım itibari ile bu ürünler bahçe makineleri arasında yer almaktadır. Elde kullanımı sağlanan tırpan modelleri kullanışlı seçeneklere sahiptir. Daha az insan ve iş gücü ile bahçe işlerinizi halletmenizi sağlarlar. Kolay ve rahat oluşturulmuş tasarımları ile çok büyük alanlar da dahil olmak üzere kullanılabilmektedir. Kaliteli ürün yapıları ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunarak sizlere rahatlık sağlarlar. Sağlam ve dayanıklı yapıları bulunması sayesinde çok sık bakım da gerektirmezler. Tüm tırpan çeşitleri için elektromarketim.com ‘dan inceleme yapabilirsiniz.
 • Benzinli Tırpan Nedir?

  • Tırpan genel tanım olarak toprak üzerinde oluşan yabancı ot temizliğini yapan bir bahçe makinesidir. Benzinli tırpan ise çalışma prensibi bakımından benzinli olarak tasarlanmıştır. Bunun dışında elektrikli ve akülü modelleri de bulunmaktadır. Teknik özellikleri bakımından da karar verilerek kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapılması gerekmektedir. Bu şekilde çok daha iyi bir kullanım imkanı elde ederek çalışma alanınızı iyileştirebilirsiniz. Yüksek performanslı ve verimli bir çalışma olanağı sunması ile birçok alanda benzinli tırpan modelleri kullanılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm tırpan modellerini görebilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz.
 • Benzinli Tırpan Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekli açısından hepsi aynı amaç doğrultusunda tasarlanmışladır. Genel olarak birçok alanda karşımıza çıkarlar. Toprak havalandırma ve toprak üstü yabani ot temizliğinde büyük rahatlık sağlamaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Yan tırpan ve sırta takılarak kullanılan tırpan modelleri bulunmaktadır. Benzinli tırpan çeşitleri arasında da bu modeller bulunur. Genel olarak kullanım amaçları aynı fakat tasarımları bakımından kullanım şekillerinde farklılık olabilir. Aldığınız modele bağlı olarak kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • Benzinli Tırpan Nerelerde Kullanılır?

  • Tarım alanları, peyzaj düzenlemeleri, sera işletmeleri, park ve bahçe gibi alanların hepsinde karşımıza çıkarlar. Tırpan çeşitleri daha az insan gücü ve daha kısa sürede işlemleri halledebildiği için tercih sebebi haline gelir. Genel olarak kullanımlarını birçok alanda tavsiye edilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz benzinli tırpan fiyatları ile satın alabilir, kampanya ve fırsatlarımızdan da yararlanarak ekonomik alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 • En İyi Benzinli Tırpan Hangisidir?

  • Kullanım şekilleri ve özelliklerinde farklılıklar bulunması ile en iyi benzinli tırpan budur demek yanlış olabilir. Onun yerine marka bazlı örnekler verilebilmektedir. Dolmar, Kama, Kasei, Makita, Maxextra, Euromax gibi markaların ürünlerdin tercih edebilirsiniz. En iyi ve en yüksek performansı sunan bu ürünler ile çalışma ortamınızı iyileştirerek verimlilik sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.