Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 139 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Dijital Multimetre Çeşitleri ve Fiyatları

  • Multimetre çeşitleri arasında birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. İki farklı çalışma prensibi ile kullanımları sağlanan ürünler bulunmaktadır. Analog ve dijital multimetre modelleri ile kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak bir devre tasarlanırken kullanılması gereken bileşenlerin sağlam olup olmadığını ya da arıza durumlarının kontrollerini sağlamak için kullanılan ürünlere multimetre denmektedir. Bileşenlerin bulunması ve belli testler dahilinde devre bağlantılarının sağlanması için kullanılırlar. Çalışma prensipleri bakımından birbirlerinden ayrılan çeşitlerini kullanım sağlayacağınız alana göre seçerek çalışmalarını pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Test ve ölçü cihazları içerisinde yer alan ürünlerden biri olmaları ile birçok kontrol için kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektomarketim.com üzerinden tüm dijital multimetre çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyat listeleri ile de sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü çalışma performansları ile sizlere rahatlık sunarlar.
 • Dijital Multimetre Nedir?

  • Test ve ölçü cihazları arasında yer alan birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Dijital multimetre modelleri direnç, akım ve gerilim ölçümlerini yapabilmeye yarayan ürünlerdir. Aynı zamanda multimetre ile frekans, kondansatör kapasitesi, sıcaklık, diyor, transistör kazancı ve sesli kıs devre kontrolü gibi birçok ölçüm işlemlerinde kullanımları bulunmaktadır. Dijital multimetre çeşitleri tasarımları bakımından oldukça kullanışlıdır. Üzerlerinde bulunan LCD ekranları sayesinde tüm sonuçları kolayca görebilirsiniz. Ayrıca depolama özelliklerine de sahip olup, verileri içerisinde kaydetmektedir. Bu şekilde de karşılaştırma da yapabilir ve tüm verilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sadece bir düğme ile ölçümlerini kolayca yapabilirsiniz.
 • Dijital Multimetre Nasıl Kullanılır?

  • Çalışma prensipleri bakımından bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Dijital multimetrelerin ortasında bir kademeli düğme bulunmaktadır. Bu düğme ile ölçülmesi gereken büyüklük ve onun uygun değeri seçilmesi gerekmektedir. Bir örnek ile verecek olursak eğer kademeli düğme ile multimetreler 50 volt DC kademesine getirilebilir, multimetrelerin ölçümlerini yapacağı maksimum gerilim de 50 Volt DC olmaktadır. Genel olacak ölçülecek olan maksimum değer bilinmediğinde de mutlaka en büyük kademe ile ölçme işlemleri yapılmalıdır. Ürün çeşitleri arasında bazı multimetre modellerinde ise kademe olarak otomatik bir ayarlanma yapılabilmektedir. Sizler sadece kullanımlarını sağlarken AC ya da DC seçimi yapabilir, multimetre tarafından da kademe otomatik olarak sağlanmaktadır. Dijital multimetre ile ampermetreyle ölçeceğiniz akımı, voltmetre ile ölçeceğiniz gerilimi, ohmmetre ile ölçeceğiniz direnci ve daha birçok farklı devre ölçüm işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Çalışma prensipleri ve kullanımları bakımından oldukça kullanışlı seçeneklere sahip bu ürünleri alarak hatasız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz dijital multimetre fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilir, güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak da satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de hemen sahip olabilirsiniz.
 • En İyi Dijital Multimetre Hangisidir?

  • Genel olarak bu ürünlerin hepsi aynı amaç için tasarlanmıştır. Kullanımları aynı şekilde olmaları ile marka ve performans açısında değişimleri bulunmaktadır. Yüksek performanslı çalışma prensiplerine sahip olan Cetaform, Entes, Fluke, Mastech, Teknogreen ve Unit markalarının ürünleri sizlere en iyi kullanımı sunacaklardır. İstediğiniz özelliklere bağlı olarak bu kaliteli markalar içerisinde seçiminizi yapabilir, en iyi dijital multimetre kullanımını sağlayabilirsiniz. En ucuz dijital multimetre fiyatları ile bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile sahip olun. Keyifli ve ekonomik bir alışverişin tadını elektromarketim.com ‘da çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.