Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Hortum Makarası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Sulama sistemlerinde kullanılmak üzere birçok farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlar arasında da hortum ve makara çeşitleri bulunur. Hortumu daha rahat kullanabilmek üzerine üretilen makaralar oldukça kullanışlıdır. Peyzaj ve tarım alanlarında kullanılmak üzere bu bahçe ürünleri tasarlanmışladır. Genel olarak daha basit kullanıma sahiptirler. En kolay sulama sistemi işlemlerinden biridir. Elektromarketim.com üzerinden en kaliteli sulama sitemlerine ulaşabilir, en ucuz fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz.
 • Sulama Hortumu Nasıl Döşenir?

  • Sulama sistemleri arasında yer alan hortum makara çeşitleri oldukça kullanışlı olup, birçok alanda kullanılmaktadır. Genel olarak sadece sulama sistemlerinde değil birçok farklı alanda da tercih edilebilmektedir. Su ihtiyacı olan açık alanlarda kullanımları bulunmaktadır. Sulama hortumu kolay bir şekilde döşenebilmektedir. Kullanımları ve döşeme işlemleri oldukça basit olması ile kolaylık sunmaktadır. Aynı zamanda birçok kullanım imkanı da bulunması ile tercih edilmektedir. Kullanımları için sadece sulama sistemi olmasına gerek olmamaktadır. Döşeme işlemlerinde rahat kullanım sağlayacağınız bir alanı tercih etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sulama sistemi için kullanım sağlayacaksanız eğer bitkilerin konumlarına göre ayarlama yapmanız gerekmektedir. Bitkilere en yakın şekilde konumlandırırsanız kullanımları daha rahat olmaktadır. Hortum makarası yapımı ile bu şekilde döşeme işlemlerini halledebilirsiniz. Hortum makarası kullanımı oldukça yararlı olacaktır. Daha düzgün bir şekilde sulama hortumunu muhafaza edebilirsiniz.
 • Sulama Hortumu Nasıl Kullanılır?

  • Sulama hortumu genel olarak sulama sistemi ve su ihtiyacı olan açık mekanlarda tercih edilmek üzerine tasarlanmış bir üründür. Kullanımı oldukça kolay olması ile her açık alanda sulama hortum makarası kullanımı görülmektedir. Hortum makaraları kullanımı için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Su tesisatı olan tüm alanlarda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun ve kolay kullanımı ile yaygın şekilde karşımıza çıkmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz hortum makarası fiyatları görebilir, güvenli ödeme yollarımız ile satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlı hortum makara seti gibi çeşitleri de kullanabilirsiniz.
 • Hortum ve Makaralar Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanımları bakımından birçok alan örnek olarak verilebilmektedir. Park, bahçe, sera işletmeleri, ev bahçesi, tarım alanları, açık alanları, peyzaj uygulamaları gibi birçok yerde kullanımları sağlamaktadır. Hortum makarası kullanımı yaygın olmasının nedenlerinden biri de kullanım kolaylığı olmasıdır. Rahat ve basit tasarımları ile kullanım kolaylığı sunarlar. Sürekli kullanıma uygun olmaları ile de rahatlık sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm hortum makarası çeşitlerini görebilir, en ucuz hortum makara seti fiyatları ile satın alabilirsiniz. En uygun fiyat listesine sahip elektromarketim.com üzerinden güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı teslimat yolları ile hortum makarası kullanımını sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.