Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
 • Kamp Sandalyesi Ne İşe Yarar?

  • Kamp alanında yemek yerken ve dinlenmek için tercih edilen kamp sandalyeleri pratik ve kolay bir çözüm ürünüdür. Kamp sandalyeleri kamp alanında yapılan yürüyüşlerde de dinlenmek için kullanılmaktadır. Taşınabilir ve ağır bir yük bindirmeyen kamp sandalyeleri kullanıcıyı yürüyüş esnasında zorlamaz. Kamp sandalyeleri genelde kamp alanlarında tercih edilse de günümüzde pek çok dış mekânda tercih edilen bir ürün çeşididir. Bahçe, sahil, piknik, konser ve dinlenme alanı gibi alanlarda tercih edilen kamp sandalyeleri portatif yapıları ile kullanıcılar tarafından rağbet gören bir ürün modelidir.
 • Kamp Sandalyesi Nasıl Seçilir?

  • Kamp sandalyesi seçilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli konu rahat ve kullanışlı olmasıdır. Boyut ve ağırlık olarak taşınmasında zorluk çıkartmayacak ve kullanıcıyı rahatsız etmemelidir. Dış mekânda tercih edilen kamp sandalyesi mutlaka dayanıklı olmalı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Kapanabilen ve portatif bir yapıya sahip olan kamp sandalyeleri çok daha kolay taşınabilir ve bazı modellerde bulunan askı desteği ile rahatlık sağlamaktadır.
 • Kamp Sandalyesi Nasıl Kullanılır?

  • Kamp sandalyeleri pratik ve portatif bir üründür. Genellikle kılıf içerisine konulan kamp sandalyeleri katlanarak muhafaza edilir. Katlanabilir kamp sandalyeleri için özel olarak tasarlanmış kamp sandalyesi kılıfı bazen ürün içerisinde mevcuttur. Fakat bazı modellerinde mevcut olmadığı için kamp sandalyesi parçaları satışını yapan yerlerden temin edilmelidir. Kılıf oldukça önemli bir konudur ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Mekanizma olarak dört adet ayağa sahiptir ve bu ayakların açılması ile hazır hale gelmektedir. Tekrardan katlanmak istendiğinde mevcut kılıf veya askının içine ayakları kapatarak yerleştirilir. Bazı modellerinde askı, çanta, kılıf, bardak askısı veya fermuarlı cep gibi ekstra özellikleri mevcuttur. Mutlaka düz ve bir alanda tercih edilmelidir. Yumuşak ve eğimli alanlarda ayakların her birinin düzlem üzerine geçirildiğinde ve tam olarak açıldığından emin olunmalıdır. Bu işlem ile hem kullanıcı güvenliği hem de kamp sandalyesinin ekipmanlarına zarar vermiş olunmaz böylece daha uzun ömürlü bir kullanım hedeflenmiş olur.
 • Kamp Sandalyesi Çeşitleri Nelerdir?

  • Kamp sandalyeleri çeşit olarak birden çok modele sahiptir. Kullanıcılar tercih edecekleri alanlara göre farklı özellikler beklemektedir. Bazı modellerde kamp sandalyesi ve masası aynı anda bulunmaktadır ve bunlar genelde kamp sandalyesi seti olarak geçmektedir. Genelde tüm kamp sandalyeleri katlanabilir bir mekanizmaya sahiptir. Katlanır kamp sandalyesi hem taşımak için daha uygun bir yapıya hem de muhafaza etmek için az alan kaplamaktadır. Yapılan kamp masa sandalye ekipmanları ile daha kaliteli bir ortama dönüşmektedir. Bazı modellerde ise ikili kamp sandalyesi, alüminyum kamp sandalyesi, ayak uzatmalı kamp sandalyesi, kamp sandalyesi takımı ve tüm ekipmanların olduğu büyük kamp sandalyesi olarak bilinmektedir.
 • Kamp Sandalyesi Özellikleri Nelerdir?

  • Kamp sandalyesi özellikleri dikkat edilmesi gerekilen bir konudur. Seçim yapılacak kamp sandalyesi için kumaş çok önemlidir. Dayanıklı ve kullanışlı olması için özel kumaşlardan üretilirler. Soğuk ve sıcak hava koşullarına ayak uydurması için tasarlanmışlardır. Soğuk havalarda su geçirmeyecek ve sıcak havalarda ise su geçirmeyecek bir kumaş tercih edilmelidir. Genellikle kumaş yapısı polyester ve polipropilen kumaş ile üretilmektedir. Bazı modellerin kumaş tercihi ise tamamen termoplastik veya keten kumaştan üretilmektedir. Kamp sandalyesinin iskelet yapısı da önemli özelliklerinden biridir. İskeletin sağlam ve kaliteli olması mutlaka satın almadan önce kontrol edilmelidir. İskelette bulunan metal aksamlarının sıkı ve sağlam olmasına dikkat edilmelidir.
 • En İyi Kamp Sandalyesi Hangisidir?

  • En iyi kamp sandalyesi için verilecek en doğru örnek Famedall markasının kaliteli malzemeleri ve dikkat çeken tasarımlara sahip olan kamp sandalyeleridir. Yapı ve tasarım olarak kullanıcın rahat ve konforunu hedefleyen Famedall kaliteli kamp sandalyesi oldukça kullanışlı ve portatif bir üründür. Birden çok özellikli modeli olan en ucuz kamp sandalyesi için elektromarketim.com ’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun kamp sandalyesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kampanya ve kaçırılmayacak fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak için üye olmayı, haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.