Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 177 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Özel Otomotiv Aletleri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Otomotiv sektöründe kullanım sağlanan oto el aletlerinin oluşturduğu ürün grubudur. İçeriğinde otomotiv alanında sıklıkla kullanılan tamir el aletleri yer alır. Özel otomotiv aletleri kullanım fonksiyonlarına göre birbirinden farklı birçok çeşitte ürünler bulunmaktadır. Sente aparatları ve çeşitleri, soğutma ve yakıt sistemlerinde kullanılan aparatlar, yağ servis ürünleri ve otomobilde çeşitli ölçümlerin yapılması için kullanılan test kitleri gibi çeşitli ürünler vardır. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak özel otomotiv aletleri kategorisinden tüm bu ürünlere ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz oto el aletlerini en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 • Özel Otomotiv Aletleri Nelerdir?

  • Bu aletler, oto servislerinde tamir ve bakım işlerinde kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Bu kategorinin içerisinde farklı işlevlerde kullanılan çeşitli ürünler yer almaktadır. Sente aparatları ile sente ayarları rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Soğutma ve yakıt sistemlerinde kullanım sağlanan çeşitli modellerde hortum kelepçe penseleri, yakıt tankı dağıtım modülü anahtarları ve akış kesici pense çeşitleri gibi ürünler yer almaktadır. Yağ servis ürünleri içerisinde tas tipi, zincirli, kayışlı, ayarlı gibi çeşitli tiplerde yağ filtre anahtarları ve yedek kayışlar bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra test amaçlı kullanılan özel otomotiv aletleri de vardır. Bunlar arasında antifriz bomesi, dizel enjektör akış test kitleri, mekanikçi steteskopu, vakum ve basınç test kitleri, soğutma sistemi basınç test kitleri, refraktrometreler, kompresyon ölçüm kitleri, esnek ve kaplinli adaptör çeşitleri bulunmaktadır.
 • Özel Otomotiv Aletleri Ne İşe Yarar?

  • Özel oto el aletleri ile araçların durum kontrolü ya da arıza tespiti yapılır. Tespit edilen arızaların bakım onarım işleri gerçekleştirilebilmektedir. Sente aparatları eksantrik milin doğru açı ile ayarlanması işlerinde kullanılan ürünlerdir. Hortum kelepçe penseleri ile hortum kelepçelerinin rahat ve kolay bir şekilde sökülüp takılması sağlanırken, yakıt tankı dağıtım modülü ise somunların sökülüp takılması işlerinde kullanılır. Akış kesici penseler, esnek olan hortumlarda akışı kesme amacıyla kullanılan ürünlerdir. Yağ filtrelerinin yuvalarına zarar vermeden söküp takma işlerinde kullanım sağlanan yağ filtre anahtarları ile çalışmak oldukça kolaydır. Oto servis el aletleri arasında yer alan test cihazları önemli el aletleridir. Bu ürünler sistemde herhangi bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesi ve sorunların tespit edilmesi aşamasında kullanılmaktadır. Kompresyon ölçüm kitleri ürün özelliğine göre dizel ya da benzinli araçların kompresyon ölçüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Basınç test kitleri ile araçların soğutma sistemlerinin ölçümü sağlanır. Zarar görmüş pistonlar ya da subaplar motordan değişik sesler gelmesine neden olur. Motordan gelen bu seslerin kaynağı mekanikçi steteskopu ile tespit edilir. Oldukça kullanışlı işlevlere sahip olan oto el aletleri ile kontrol, tespit ve onarım işleri kolaylıkla yapılmaktadır.
 • Özel Otomotiv Aletleri Nasıl Kullanılır?

  • Otomotiv sektöründe araç bakım ve onarım işlerinde tercih edilen özel otomotiv el aletleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Araçlarda yaşanan sorunlar test cihazları sayesinde belirlenir. Ardından sıra sorunları çözmeye gelir. Bu noktada sökme ve takma işlerinde kullanılan el aletlerinden yardım alınarak tamir işleri yapılır. Özel oto aletleri içerisinde yer alan ürünlerin kullanımı kolay ve rahattır. Sahip oldukları özelliklerine göre farklı kullanım amaçları ve yöntemleri bulunur. Oto servislerde kullanılan en büyük yardımcı el aletleridir. Otomotiv aletleri çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri ile en ucuz fiyatlara güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.