Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Projeksiyon Nedir?

  • Teknolojinin gelişmesi ile beraber pek çok yenilik ve güncellemeler oluşmaktadır. Projeksiyonlar da elektronik cihazların içerisinde bulunan görüntü aktarımını hedefleyen ürünlerdir. Projeksiyonlar, aynı monitörler gibi bağladığımız görüntü kaynaklarından gelen tüm verileri ve sinyaller alarak duvar veya perdeye yansıtmamıza olanak sağlamaktadır. Kontrast ve çözünürlükleri yüksek kaliteye sahip olan projektörlerin aktarımlarında bozulma meydana gelmemektedir. Net bir görüntü aktarımı sağlayan projeksiyon cihazları DLP, 3LCD, LCOS, SXRD gibi farlı görüntüleme sistemleri ile beraber çalışmaktadır. Projeksiyon cihazı için genel bir tanım yapmak gerekirse görüntüyü ışık yardımı ile perde veya duvara yansıtılmasını sağlayan ürünlerdir. Perde olarak tanımlanan düz bir bölgeye görüntü aktarılması ile görüntüleme gerçekleşmektedir. Cihaz içerisinde bulunan mekanizma sayesinde projektör lambası harici kaynaktan alınan video sinyallerini ile görüntü ekranına sorunsuz aktarımın gerçekleştirmesini sağlamaktadır.
 • Projeksiyon Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Projeksiyonlar genel olarak geniş bir kullanım alanına sahip ürünlerdir. Projektörler ile ofis, konferans, toplantı alanlarında aktarım sağlayabilir ve gerekli sunum ve toplantı uygulamalarında geniş bir izleme ekranına sahip olunmaktadır. Sadece iş alanında değil sinema salonlarında olduğu gibi ev ortamınızda da perde veya düz duvar üzerine ekran yansımasını sağlayarak film gibi pek çok seçeneğin aktarımını yarak sinema konforu elde edilebilmektedir. Projeksiyonda izleyebileceğiniz görüntü ölçüleri 100 inç ve 300 inç arasındadır. Bazı modellerde ise 500 inçe kadar görüntü aktarımı sağlanmaktadır. İnç sayısı değiştiği ve arttığı sürece hem daha net hem de parlak görüntülerin aktarımı sağlanır böylece aydınlık ortamlarda ansi lümen seviyesi yüksek projektörler tercih edilmelidir. Projeksiyon aleti için mutlaka aksesuarlardan yardım alınmalıdır. Bu aksesuarlar içerisinde montaj için projeksiyon askı aparatı ve lens koruması için projeksiyon kapakları en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Mini projeksiyon, ev tipi projeksiyon ve taşınabilir projeksiyon ürünleri için mutlaka bir koruma çantası temin edilmeli ve bu şekilde taşınmalıdır.
 • Projeksiyon Modelleri Nelerdir?

  • Projeksiyonlar farklı alanlarda tercih edilmektedir. Teknoloji ile beraber çok fazla yenilik ile güncellenen projektörler sadece sabit bir mekanizma ile değil bazı modellerinde bulunan taşınabilir özellikleri sayesinde kolaylıkla her türlü ortamda taşınarak rahatça kullanılabilmektedirler. Bunun dışında ayrıca farklı modelleri de mevcut olan projektörler sahip oldukları ekstra özelliklere göre ayrılmaktadır. Bunlara örnek olarak; LCD projeksiyonlar, DLP projeksiyonlar, lambalı projeksiyonlar, Led projeksiyonlar, lazer projeksiyonlar, akıllı projeksiyonlar ve mini projeksiyonlar gibi pek çok seçeneğe sahiptir. Her bir model kendi sahip olduğu ekstra özellik ile dikkat çekerek farklı kullanım alanlarında tercih edilmektedir.
 • En İyi Projeksiyon Cihazı Hangisidir?

  • En iyi projeksiyon için tek bir ürüne odaklanmak doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Farklı kullanım alanları ve özellikleri olan projeksiyonlar için kullanıcı her zaman ihtiyacına ve istediği özelliklere göre bir tercihte bulunmalıdır. Fakat kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalarına arasında bulunun Epson, teknolojik alanda yapmış olduğu yenilikler ve dikkat çeken ürünleri ile pek çok tercih sırasında ilk sıralarda görülen bir markadır.
  • Epson Projeksiyon Çeşitleri

  • Epson, uzun ömürlü ürünleri ile hem ev hem de iş ortamında sıklıkla tercih edilen bir markadır. Son teknoloji görüntüleme sistemlerini tercih eden ve görüntü aktarımında her zaman kalitesinden söz ettiren Epson projeksiyonlar kullanıcılardan tam not alarak beğenileri üzerine toplamıştır. Aynı zamanda projeksiyon fiyatları ile kullanıcıları mutlu eden bir marka olan Epson, en iyi projeksiyon cihazı ürünlerine sahip bir markadır.
  • Tüm projeksiyon ürünleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir ihtiyacınız olan ürünlere en uygun projeksiyon cihazı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.